Живеете ли във Фейсбук?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот Ваня Стойчева » 24 Апр 2018, 15:19

Dipsy написа:Фейсбук ми идва таман, особено когато реша да си шпионирам настоящето или евентуалното бъдещо гадже. Параноята си ме гони често, макар и да осъзнавам колко е глупаво, но е факт. И поне ми стига до там това осъзнаване за да не го правя достояние на половинката, защото това ще ни създаде проблем, когато такъв евентуално няма. Но обичам да съм крачка напред, ей тъй за всеки случай да си знам аз. :grin:

С опциите за ограничаване, може и да не разбереш, че си напред, а доста да изостанеш :mrgreen:
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот Frac » 24 Апр 2018, 17:26

Определено си е клюкарник, но с модерно име :mrgreen:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот Malina » 24 Апр 2018, 17:36

И то голям клюкарник, всеки виси там с часове и т.н, истинска досада!
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот Frac » 25 Апр 2018, 17:11

И само наблюдавате хората по улици и кафета как скролват ли, скролват, досещате се къде!
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот buba_18 » 25 Апр 2018, 17:26

Доста време прекарвам във Фейсбук, но определено не съм от тези, които постоянно скролват ли, скролват или са забити в телефона.
buba_18
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Фев 2018, 09:49

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Апр 2018, 20:02

Frac написа:И само наблюдавате хората по улици и кафета как скролват ли, скролват, досещате се къде!

Много чресто срещано явление! Дори и по важни поводи хората са вечно с телефоните....
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот orck » 26 Апр 2018, 12:36

Не, не мога да понеса идеята з атова да оведомявам всички на шибаната планета, какво съм ял за закуска.
Имам някакво служебно подобие на профил, напълно изпразнено откъм информация и мисля, че това е съвсем разумно.
На кого му дреме къде съм почивал или какви кецове съм си купил, всички положителни страни на фейса се изчерпват с това, че може спокойно да шпионираш някого, ако си решил.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот Dipsy » 26 Апр 2018, 15:02

Ваня Стойчева написа:
Dipsy написа:Фейсбук ми идва таман, особено когато реша да си шпионирам настоящето или евентуалното бъдещо гадже. Параноята си ме гони често, макар и да осъзнавам колко е глупаво, но е факт. И поне ми стига до там това осъзнаване за да не го правя достояние на половинката, защото това ще ни създаде проблем, когато такъв евентуално няма. Но обичам да съм крачка напред, ей тъй за всеки случай да си знам аз. :grin:

С опциите за ограничаване, може и да не разбереш, че си напред, а доста да изостанеш :mrgreen:

Моля, моля! Аз не съм вчеращна :) В никакъв случай не показвам какво ми е в главата. Обикновено ме имат за твърде разсеяна и позитивна личност, която не я бива в лъгането, което до някъде е така, но това ми е доста добро прикритие тъй да се каже. а и повечето ми гаджета са толкова боси с компютрите та да знаят за тези опции. Да не говорим че все имаме общи познати, които евентуално няма да се усети да ограничи и пак ще разбера ако има какво да се разбира. Се пак! Но да не се налага де.
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот Mon_ton » 26 Апр 2018, 15:11

Виунаги се разбира, че са те ограничили, на мен ми става много неприятно, когато се случи, особено с хора, които нямаме някакви неразбории между нас, обидно ми е!
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот Милинка » 26 Апр 2018, 17:34

Аз пък живея във Фейсбук! И няма нищо лошо в това. Да, излизам с приятели, по кафета, дискотеки, но през останалото време съм вътре. И как иначе ще контактувам с приятелите ми от други градове и държави? Аз искам да знам какво се случва с тях, съответно показвам какво се случва и с мен.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта