Живеете ли във Фейсбук?

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот Frac » 20 Апр 2018, 17:13

Цял ден си на работа и какво друго правиш - ровиш се във Фейсбук. Прибереш се вкъщи - Фейсбук, излезеш на кафе, заведение, дискотека - Фейсбук. Донякъде разбирам този свят, но понякога ми идва в повече. Според мен има хора, които се увличат - закусвах мюсли, снимка, спънах се по път към работа - снимка, сега ми е криво, хоп една песен, вече съм с настроение, колежката ме ядоса, пих кафе, 2-5 снимки с приятели и няма край. Аз не разбирам тези хора имат ли нормален живот или живеят във Фейсбук?
Вие така ли живеете?
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 20 Апр 2018, 20:26

Да, за съжаление. Мъча се да избягам, но е трудно.
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот Буба Мара » 23 Апр 2018, 15:22

Аз живея във фейсбук, но по-скоро воайорствам от колкото да пускам снимка какво правя в някой момент. Иначе и аз живея във фейсбук, но не ми е проблем и да спра да живея.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Апр 2018, 16:21

Да, за съжаление доста често ми се случва да вися във фейса, дори не ми е толкова интересно, защото много често ми излизат само разни страници и това ме дразни. Чудя се защо прекарвам време там, единствено си пиша с приятели, затова - да. но реалното скролване отнема много по-малко време.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот sad » 23 Апр 2018, 16:30

Когато съм в ПМС -да, това съм аз!
Живея, спя, беснея и се жалвам в социалната мрежа.
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот radipetrova » 23 Апр 2018, 17:11

Има хора, които са супер вманиачени. Според мен това нещо води до пристрастяване както цигарите, алкохола и наркотиците. Скоро време ще се излюпят курсове за пристрастени към фейсбук…
Аватар
radipetrova
 
Мнения: 81
Регистриран на: 13 Апр 2018, 15:33
Местоположение: Sofia

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот Frac » 23 Апр 2018, 17:16

И аз често влизам във фейса, но има хора, за които ми е доста странно -те буквално разказват и показва деня си по часове и настроения. Разбирам повечето неща да се споделят с близките хора, но с цяла листа от 300 приятели, примерно :roll:
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот radipetrova » 23 Апр 2018, 17:23

Frac написа:И аз често влизам във фейса, но има хора, за които ми е доста странно -те буквално разказват и показва деня си по часове и настроения. Разбирам повечето неща да се споделят с близките хора, но с цяла листа от 300 приятели, примерно :roll:

Именно, всичко трябва да има някакви разумни граници.
Аватар
radipetrova
 
Мнения: 81
Регистриран на: 13 Апр 2018, 15:33
Местоположение: Sofia

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот Pipilota » 24 Апр 2018, 09:54

Не се правете, увлича! Със ставането и с лягането ровя във фейса, може и да не споделям нищо, ама да видя. Прави ми впечатление, че повечето ми приятели също не споделят вече, май ще замира фейса.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Живеете ли във Фейсбук?

Мнениеот Dipsy » 24 Апр 2018, 14:52

Фейсбук ми идва таман, особено когато реша да си шпионирам настоящето или евентуалното бъдещо гадже. Параноята си ме гони често, макар и да осъзнавам колко е глупаво, но е факт. И поне ми стига до там това осъзнаване за да не го правя достояние на половинката, защото това ще ни създаде проблем, когато такъв евентуално няма. Но обичам да съм крачка напред, ей тъй за всеки случай да си знам аз. :grin:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта