Най-лудите, забавни и ужасяващи срещи, които сте имали?

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Най-лудите, забавни и ужасяващи срещи, които сте имали?

Мнениеот Pipilota » 26 Апр 2018, 09:29

Една среща я помня, сякаш беше вчера, най-нелепата в живота ми.
Бях още на около 15 години, едно момче на 17 ме покани да гледаме филми у тях, винаги сме били приятели. :mrgreen:
поразгорещихме се и взехме да се натискаме, нищо кой знае какво, после той реши да ми покаже достойнството си, което бешееее ужас направо, аз някаква млада инеопитна,за първи път видях... и бях ей така :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Все още не доумявам, защо хората искат да си показват какво крият в гащите?! :shock:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Най-лудите, забавни и ужасяващи срещи, които сте имали?

Мнениеот orck » 26 Апр 2018, 12:09

Срещата с жена ми , преди 6 години беше най-конфузното нещо в моя живот.
На 1ва среща трябваше да я взема от работа (тя работеше при баща си). Пристигам аз пеш, с кецове и фланелка с нарисувана бира, качвамс е в офиса, а там пълно със спретнати дами, дето ме гледат, като че съм им акал в саксиите. Питам за нея и всички се обръщат едновременно към празното бюро. Като я викнаха от кабинета на шефа се изправих едновременно пред усъмнен баша, недоволен от шушукането шеф и 3крилен гардероб едновременно.
Като излизахме от стаята не изчакаха да се затвори вратата и чух кратък залп от "шушукане".
Като я изпращах вечерта така се зарадвах, че живее на квартира и няма да виждам пак баща й, че паднах на стъпалата към входа и 20 минути спирахме кръвта от носа ми.
Find a woman with a brain... They all have vaginas.
Аватар
orck
 
Мнения: 99
Регистриран на: 22 Фев 2018, 13:03

Re: Най-лудите, забавни и ужасяващи срещи, които сте имали?

Мнениеот Mon_ton » 26 Апр 2018, 14:59

Orck не ти е било лесно, направо се чудя как те е приел бащата след първото впечатление :mrgreen:
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Най-лудите, забавни и ужасяващи срещи, които сте имали?

Мнениеот Кичка » 26 Апр 2018, 15:38

Най-лудите, забавни и ужасяващи срещи са срещите, в които отсрещният е решил, че имате среща буквално всеки път, когато те среща ... и те среща тук, среща те там, среща те тук-и-там. :grin: абе, грижи се да те пре-среща, хахаха :???:
Кичка
 
Мнения: 2
Регистриран на: 26 Апр 2018, 15:32

Re: Най-лудите, забавни и ужасяващи срещи, които сте имали?

Мнениеот Jolene » 26 Апр 2018, 16:26

Случвало ми се енещо подобно, като това да не знаеш, че имаш среща. Преди много години, в студенските си години, живеех на общежитие. С течение на времето се запознах с едно момче, покани ме на среща и ми разказа огроман част от живота МИ през последните месеци! Изкарах си акъла, едно, че си тръгнах по най-бързия начин, ами се и постарах да сменя общежитието, откачалката е наблюдавал мен и дома ми месеци наред! :shock:
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Най-лудите, забавни и ужасяващи срещи, които сте имали?

Мнениеот Локумът » 26 Апр 2018, 18:54

И от жените има откачалки от мен да знаете...
Преди много години, като студенти, с жена ми вече бяхме гаджета учихме заедно, но разбира се живеехме отделно в общежития.
Една вечер нещо се бяхме скарали и на един купон, след скандала си казахме, че едва ли не тая вечер ще вършеем без да ни пука за другия.
Запознах се с едно момиче, разгорещиха се нещата и тя ме заведе у тях, после ..(въпреки че си падам по секс изграчките) извади един голем кожен пенис.... и мен дим да ме няма.
Намерих жена си и й казах, че изпитвам страх вече от срещите :lol:
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта