Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

Мнениеот ivi89 » 20 Юни 2018, 15:41

Аз съм много ревнива и към половинката ми и към приятелите. То тези неща доста трудно се контролират, но понякога направо откачам.
ivi89
 
Мнения: 32
Регистриран на: 19 Юни 2018, 15:06

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

Мнениеот Elica » 20 Юни 2018, 15:53

ivi89 написа:Аз съм много ревнива и към половинката ми и към приятелите. То тези неща доста трудно се контролират, но понякога направо откачам.

Ужас, не мога да си представя какво ти е и все пак, това наистина не е психологическо? Би следвало да можеш да го конртолираш! От какво толкова те е страх!?
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

Мнениеот ivi89 » 28 Юни 2018, 13:57

Защо да ме е страх? Искам моят мъж да има очи само за мен.
ivi89
 
Мнения: 32
Регистриран на: 19 Юни 2018, 15:06

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

Мнениеот Rali_hr » 28 Юни 2018, 15:26

ivi89 написа:Защо да ме е страх? Искам моят мъж да има очи само за мен.

Хем те разбирам хем не. :) В смисъл, това, че някой погледне друга жена или мъж не означава, че вече не обича половинката си! В крайна сметка можем да бъдем ценители на красотата, но това не значи, че ще тръгнем да сваляме всеки, който ни се стори красив.
На мен не ми пречи, ако мъжът ми се заглежда. Предпочитам го пред това да живеем в скандали и постоянни сърдения и кавги заради неоснователни причини за ревност. Разбира се, вие сте си ваше семейство и имате право да си живеете както намерите за добре.
И сам да кажа, че и аз се заглеждам. :mrgreen:
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

Мнениеот Милинка » 02 Ное 2018, 17:11

Аз съм от ревнивите и то много. Дразня се от най-малкото нещо!!! А той много добре знае това и само ме дразни, смее ми се на реакциите. Емии, не е честно. Май е време и аз да си поиграя, пък квото стане накрая. Най-много да се разделим от дразнене :lol:
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

Мнениеот Good girl » 03 Апр 2019, 14:18

Никога не съм била ревнива. Дори съм имала приятел, който си мислеше, че не го обичам достатъчно, защото не го ревнувам. Но аз просто не разбирам ревността. Ако съм с този човек, значи му вярвам. Просто е.
Аватар
Good girl
 
Мнения: 69
Регистриран на: 10 Дек 2018, 14:57

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

Мнениеот Viki Borisova » 05 Апр 2019, 14:58

Никой не притежава никого! Не си губете времето да ревнувате. Изход винаги има! Друг е въпросът колко сме смели.
Viki Borisova
 
Мнения: 94
Регистриран на: 22 Мар 2019, 11:22

Re: Ревността и как се справяте с нея? Има ли ревнивци?

Мнениеот Вики{} » 04 Юни 2019, 11:06

Много зависи и от партньора. Била съм ревнива, признавам си. Но и човекът до мен беше провокативен и често имах поводи да го ревнувам.
Сега съм с друг човек, който е по-уравновесен и спокоен. Нямало е нито един повод да го ревнувам.
Аватар
Вики{}
 
Мнения: 65
Регистриран на: 13 Дек 2018, 11:04

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта