Поддръжка на изрусена коса

Любими марки дрехи, прически, аксесоари, модни тенденции

Re: Поддръжка на изрусена коса

Мнениеот Lili_pili » 03 Апр 2015, 09:39

Петя, защо не пробваш с професионална боя от някоя фризьорка, там със сигурност ще ти покрият белите коси, а ако е удобна опаковката, можеш да ползваш една боя няколко пъти ;)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Поддръжка на изрусена коса

Мнениеот Петя Димитрова » 03 Апр 2015, 18:55

Аз по принцип ходя на фриз. но ефекта е еднакъв пак не се покриват или ако се покрият след две измивания се появяват! Странно ми е как жени с бели коси са много хубав рус цвят!
Петя Димитрова
 
Мнения: 16
Регистриран на: 31 Мар 2015, 17:36

Re: Поддръжка на изрусена коса

Мнениеот Pipilota » 04 Апр 2015, 08:29

Петя Димитрова написа:Аз по принцип ходя на фриз. но ефекта е еднакъв пак не се покриват или ако се покрият след две измивания се появяват! Странно ми е как жени с бели коси са много хубав рус цвят!

Не знам! Аз също имам няколко бели косъма и за щастие при боядисване се покриват много добре, може би просто косата ти е такава, знам ли... :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Поддръжка на изрусена коса

Мнениеот Петя Димитрова » 07 Апр 2015, 14:26

Pipilota написа:
Петя Димитрова написа:Аз по принцип ходя на фриз. но ефекта е еднакъв пак не се покриват или ако се покрият след две измивания се появяват! Странно ми е как жени с бели коси са много хубав рус цвят!

Не знам! Аз също имам няколко бели косъма и за щастие при боядисване се покриват много добре, може би просто косата ти е такава, знам ли... :roll:


Май си права , косата ми е такава белите ми коси просто са .........ужасни и не се подлагат на боядисване , може би ще пробвам два цвята кичури за да не си личат толкова много !
Петя Димитрова
 
Мнения: 16
Регистриран на: 31 Мар 2015, 17:36

Re: Поддръжка на изрусена коса

Мнениеот Леля Живка » 07 Апр 2015, 14:29

Да пробвай някакви по-светли кичури, за да се преливат, избери си скандинавско русо, аз съм с такъв цвят, белите коси не си личат и не се налага да се боядисвам много често.
Леля Живка
 
Мнения: 86
Регистриран на: 01 Апр 2015, 15:14

Re: Поддръжка на изрусена коса

Мнениеот Петя Димитрова » 07 Апр 2015, 14:37

Леля Живка написа:Да пробвай някакви по-светли кичури, за да се преливат, избери си скандинавско русо, аз съм с такъв цвят, белите коси не си личат и не се налага да се боядисвам много често.


Ще пробвам , ще си направя пореден експеримент!
Петя Димитрова
 
Мнения: 16
Регистриран на: 31 Мар 2015, 17:36

Re: Поддръжка на изрусена коса

Мнениеот draga.mihova » 07 Апр 2015, 14:51

Петя Димитрова написа:
Леля Живка написа:Да пробвай някакви по-светли кичури, за да се преливат, избери си скандинавско русо, аз съм с такъв цвят, белите коси не си личат и не се налага да се боядисвам много често.


Ще пробвам , ще си направя пореден експеримент!

Дами, моля ви за съвет, иска да си изруся косата (до платинено), но понеже е доста тънка не зная дали най-накрая няма да остана с 3 руси косъма. В момента съм с естествен цвят на косата - тъмно русо/светло кестеняво, дали ще се получи, а след това с поддръжката няма ли да я досъсипя?
draga.mihova
 
Мнения: 226
Регистриран на: 10 Дек 2013, 12:24

Re: Поддръжка на изрусена коса

Мнениеот Lili_pili » 28 Май 2015, 15:18

Аз съм руса и се боядисвам на 2 седмици :)
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Поддръжка на изрусена коса

Мнениеот qwerryyy » 28 Май 2015, 15:52

Lili_pili написа:Аз съм руса и се боядисвам на 2 седмици :)

не ти ли се изсушава косата?
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Re: Поддръжка на изрусена коса

Мнениеот kauda » 24 Юли 2015, 16:02

Голяма мъка е за косата постоянното боядисване, истински тормоз, изобщо не си струва да се унищожава така косата!
Аватар
kauda
 
Мнения: 1654
Регистриран на: 23 Мар 2015, 10:45

ПредишнаСледваща

Назад към Мода и красота

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта