Скуошинг – игра за пораснали

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Скуошинг – игра за пораснали

Мнениеот Margo » 28 Ное 2011, 14:37

Предполагам за голяма част от вас този термин е напълно непознат, да си призная честно и за мен от начало беше така. Поразрових се из нета и вижте какво открих:

15304_2.jpg
15304_2.jpg (48.37 KiB) Прегледано 793 пъти
Скуошинг (от англ. squashing – мачкам, смазвам) е новата налудничава секс мода, която се изразява в това пищната ви, или да си го кажем направо – безкрайно дебела (имаме предвид човек поне над 150 кг.), половинка да седне върху вас, смазвайки ви като валяк и буквално изстисквайки ви като цитрусов плод.

Целта е доставяне на сексуално удоволствие, но чрез болка и продължава дотогава, докогато въздухът ви не бъде изцеден от белите дробове и не започнете да се задушавате и да ви причернява. Или накратко – целта на скуошинга е да страдате под натиска на любовта. Пардон! Любов в цялата работа няма, а само секс... в странна форма. Ако има любов, то това е любовта към дебелите жени. Казваме жени, защото именно жените най-често влизат в ролята на скуошърки, ако може така да определим званието им.

Скуошинг – секс игра за мазохистиА резултатът от мазохистичната и опасна секс игра са счупени кости, разтегнати сухожилия, дузина синини, следствие от не просто внимателното сядане, а хвърлянето на дебелата ви партньорка върху вас.

А най-потресаващото е, че скуошингът се е превърнал в професия за по-пищните хора. Скуошингът е и вид зависимост и фетиш за много хора (а според някои е и психично заболяване), които дори си плащат за това многократно да бъдат безмилостно премазвани до припадък. А цената за въпросното „удоволствие“ никак не е ниска – около 300 долара на сеанс.

Един съвет от мен: Не правете това у дома си! А ако имате слаба психика, дори и не си помисляйте да ставате свидетели на скуошинг.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Скуошинг – игра за пораснали

Мнениеот delinda » 28 Ное 2011, 14:47

Колко интересно звучи само...Интересно ми е кой мъж би изживял подобен вид екстремно изживяван :?: :!: :roll: Колкото и грозно да звучи мисля,че трябва много да се мразиш, за да си го причиниш :idea: :ugeek:
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Скуошинг – игра за пораснали

Мнениеот amfibiq » 01 Дек 2011, 12:01

Много екзотично звучи..... :twisted:
Аватар
amfibiq
 
Мнения: 29
Регистриран на: 13 Окт 2011, 21:32

Re: Скуошинг – игра за пораснали

Мнениеот tweety » 01 Дек 2011, 13:04

amfibiq написа:Много екзотично звучи..... :twisted:

Хаххаах колко екзотично! :lol: :lol: Направо си е плашещо, но пък добра реализация за по-пълничките дами.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Скуошинг – игра за пораснали

Мнениеот зозо » 01 Дек 2011, 13:59

tweety написа:
amfibiq написа:Много екзотично звучи..... :twisted:

Хаххаах колко екзотично! :lol: :lol: Направо си е плашещо, но пък добра реализация за по-пълничките дами.


Аз мисля, че е леко унизително...както за дамите, така и за мъжете, които биват премазвани :lol:
Аватар
зозо
 
Мнения: 74
Регистриран на: 17 Ное 2011, 11:23

Re: Скуошинг – игра за пораснали

Мнениеот valiart » 04 Дек 2011, 01:10

Ужас! Тази игра не ми се играе. Ха ха хааа:)))
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Скуошинг – игра за пораснали

Мнениеот Даниела Стоянова » 06 Дек 2011, 17:57

Наистина е страшно, че има ли такива хора, които си падат по тези игри?
Даниела Стоянова
 
Мнения: 123
Регистриран на: 05 Авг 2011, 13:42

Re: Скуошинг – игра за пораснали

Мнениеот The_The_Ramone » 07 Дек 2011, 20:54

Едно мъжко мнение, дебелите жени са много перверзни. Няма да привеждам аргументи и факти, ама повярвайте ми, изпитано е. Естествено, не да ми скачат отгоре, това е ужасно. :twisted:
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Re: Скуошинг – игра за пораснали

Мнениеот southern_sun » 13 Дек 2011, 17:22

The_The_Ramone написа:Едно мъжко мнение, дебелите жени са много перверзни. Няма да привеждам аргументи и факти, ама повярвайте ми, изпитано е. Естествено, не да ми скачат отгоре, това е ужасно. :twisted:

И аз така съм чувала за дебелите жени, дори имам една приятелка, която го доказва на 100% ;)
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Скуошинг – игра за пораснали

Мнениеот The_The_Ramone » 01 Апр 2012, 10:15

southernsun написа:
The_The_Ramone написа:Едно мъжко мнение, дебелите жени са много перверзни. Няма да привеждам аргументи и факти, ама повярвайте ми, изпитано е. Естествено, не да ми скачат отгоре, това е ужасно. :twisted:

И аз така съм чувала за дебелите жени, дори имам една приятелка, която го доказва на 100% ;)

Дай и телефона, може да е и симпатяга :)
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта