Какво мислите за песента на България в Евровизия тази година?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Какво мислите за песента на България в Евровизия тази година?

Мнениеот Kaya » 09 Май 2018, 09:32

Не знам дали сте слушали песента, с която България се представя тази година на Евровизия, но аз лично съм изненадана. Нито песента, като такава напомня за нещо България, нито дори "българите" не мисля, че са българи. :mrgreen:
Явно са ги избрали, за да имаме по-интернационални представители, което е много важно, за да се покаже един вид равенство. :lol:
Представям ви песента, кажете какво мислите?

http://www.youtube.com/watch?v=ajOe6ZmHq-0
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Какво мислите за песента на България в Евровизия тази година?

Мнениеот Буба Мара » 09 Май 2018, 15:31

Когато слушам тази песен си представям повръщащо човече. Ами не ме грабва и това е. Не че е задължително де. Не че има някаква формула каква трябва да е песента за този конкурс. Според мен целта на една песен е да е добро съчетание на текст, музика, хубав и докосващ сърцето глас. Останалото са някакви простотии наложени от някой някъде си, който се чувствал дискриминиран. :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Какво мислите за песента на България в Евровизия тази година?

Мнениеот S_Milenska » 09 Май 2018, 15:34

Наистина по-разчупаната визия е много важна, защото дава възможност на хората да се покажат като либерални и толерантни, затова смятам, че са избрали негри (дори не се сещам за тези негърски певци в България?!). Може би са някакъв проект на Жана и са нейни приятели кой знае от къде... малко кофти избор! Песента определено не е кой знае колко добра, миналогодишната беше страхотна, заслужено бяхме на толкова предна позиция.
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какво мислите за песента на България в Евровизия тази година?

Мнениеот Dipsy » 09 Май 2018, 15:55

S_Milenska написа:Наистина по-разчупаната визия е много важна, защото дава възможност на хората да се покажат като либерални и толерантни, затова смятам, че са избрали негри (дори не се сещам за тези негърски певци в България?!). Може би са някакъв проект на Жана и са нейни приятели кой знае от къде... малко кофти избор! Песента определено не е кой знае колко добра, миналогодишната беше страхотна, заслужено бяхме на толкова предна позиция.

аз се учудвам, че тази песен е отишла на финал. Значи все някой ще е гласувал за нея. Кристиян Костов и аз го харесвах, макар да ми е твърде дечко и такъв един слаботелесен, но си е безспорен талант малкия.
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Какво мислите за песента на България в Евровизия тази година?

Мнениеот Frac » 09 Май 2018, 17:13

И мен не ме грабва хич. Тази година сме се преориентирали към политиката на формата ми се струва. Явно се търси дълбок смисъл - нещо като обединение на различия иили равенство!
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Какво мислите за песента на България в Евровизия тази година?

Мнениеот Rali_hr » 09 Май 2018, 18:35

В случая и за мен е повече политическа игра, отколкото качества на песента. жалко, защото последните две години наистина имахме добри изпълнения.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Какво мислите за песента на България в Евровизия тази година?

Мнениеот Snejna » 10 Май 2018, 08:44

Аз също не съм особено впечатлена, но бих подкрепила България. Така или иначе не съм слушала другитге претенденти, планирам да изгледам финала в събота, може да си харесам някой.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Какво мислите за песента на България в Евровизия тази година?

Мнениеот Гълъбина_55 » 10 Май 2018, 17:22

Това ли била песента? Аз толкова време я слушам и дори не знам, че е за Евровизия. Ами хубава е, харесва ми, но ми се искаше да има нещо по-традиционно в нея. Дано да се представим добре. Ясно е, че няма да спечелим, поне да се издигнем на някое горно място.
Аватар
Гълъбина_55
 
Мнения: 85
Регистриран на: 23 Фев 2018, 15:06

Re: Какво мислите за песента на България в Евровизия тази година?

Мнениеот Malina » 10 Май 2018, 18:51

Гълъбина_55 написа:Това ли била песента? Аз толкова време я слушам и дори не знам, че е за Евровизия. Ами хубава е, харесва ми, но ми се искаше да има нещо по-традиционно в нея. Дано да се представим добре. Ясно е, че няма да спечелим, поне да се издигнем на някое горно място.

Ако ни издигне мястото ще бъде заради чернокожите, но не и заради песента, не вярвам изобщо да сме по-нагоре от 6-7 място.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Какво мислите за песента на България в Евровизия тази година?

Мнениеот Локумът » 11 Май 2018, 09:18

Песента отговаря на всички условия за Евровизия, не звучи лошо, има добри светлинни ефекти на сцената. Странно е, че имаме толкова чернокожи представители с интересни имена, дано да знат поне благодаря да кажат на български. Очаквам да сме в доста предна позиция.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Следваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта