Ще попречи ли липсата на хазартни реклами на игрите?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Ще попречи ли липсата на хазартни реклами на игрите?

Мнениеот rabotnata pchela » 16 Май 2018, 16:27

Искат да забранят рекламите на хазартни игри и от Националната Лотария чак искат да протестират, заради това.
Вие мислите ли, че когато няма реклами на спечелили хора, то тогава ще се намали и интереса към подобни игри?
Всъщност, за никой не е тайна, че когато виждаме реклами на спечелили хора си казваме, че може би и ние ще изкараме някой лев и купуването на билетчета си върви... :mrgreen:
Вие подлъгвате ли се да си купувате билетчета и мислите ли, че ако няма реклами, това ще е полезно или вредно за обществото, или ще е все тая?
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Ще попречи ли липсата на хазартни реклами на игрите?

Мнениеот Frac » 16 Май 2018, 17:17

Според мен рязко ще намалее интерса към тези игри, като не се вижда, не се подхранва и бързо се забравя. Някой спомя ли си рекламите от едно време: "Пестете водата" и прочие. Днес няма реклами в подкрепа на обществото, а обратното-те са поднесени така, че да те накарат да харчиш...
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Ще попречи ли липсата на хазартни реклами на игрите?

Мнениеот vanusha » 16 Май 2018, 19:02

И аз съм на същото мнение, хората няма да вярват в печалбата, защото няма да виждат щастливите променени хора, които са спечелили и по този начин надеждата, че може да се случи на всеки един малко по малко започва да пропада.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Ще попречи ли липсата на хазартни реклами на игрите?

Мнениеот Frac » 15 Юни 2018, 17:36

Явно се случва нещо по темата, сякаш не съм виждала скоро реклами от сорта: "И това е жената, спечелила поредните 500 000 хил лева..."
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Ще попречи ли липсата на хазартни реклами на игрите?

Мнениеот Lisica » 18 Юни 2018, 12:54

Frac написа:Явно се случва нещо по темата, сякаш не съм виждала скоро реклами от сорта: "И това е жената, спечелила поредните 500 000 хил лева..."

Всеки ден има, може би не си попадала, няма ден, в който да има пропуск, постоянно ги показват печелившите. :)
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Ще попречи ли липсата на хазартни реклами на игрите?

Мнениеот travestit » 22 Окт 2018, 16:31

И да им и да няма реклами на игрите винаги ще има играещи. Хората искат да вземат лесни пари и затова и губят много.
travestit
 
Мнения: 5
Регистриран на: 22 Окт 2018, 16:18

Re: Ще попречи ли липсата на хазартни реклами на игрите?

Мнениеот Dalia » 22 Окт 2018, 17:32

Аз пък не мисля че продажбата на билетчетата ще падне, ако спрат да се рекламират. Много хора си ги купуват и при тях е станало като сутрешен ритуал вместо кафето да си опитат късмета. А ние дето не си купуваме и 100 реклами да ни пуснат за съмнителни индивиди дето са спечелили много пари, пак няма да ни подтикнат да си купуваме билетчета.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Ще попречи ли липсата на хазартни реклами на игрите?

Мнениеот Frac » 24 Окт 2018, 13:51

Ако билетчетата изчезнат, нещо друго ще измислят. То нали така се печели от народа. Добър начин да кажеш на хората дайте и това, което нямате. И масово дават :)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Ще попречи ли липсата на хазартни реклами на игрите?

Мнениеот Dalia » 24 Окт 2018, 18:06

Така е не е луд тоя, който яде баницата, а този който му я дава. Пълнят някъде тия дето трият билетчета и се надяват, че този път ще спечелят, някоя бездънна яма. И от време на време се покаже някой мургав брат по тв, ураааа, спечелил големи пари. На пътя да го намеря туй нещо няма да го изтрия а камколи пък да дам пари да си го купя.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10


Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта