Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот vanusha » 08 Юни 2018, 15:43

Тъжна Луна написа:Мноо пречат къмпингуващите шъ знайте.. само че най-големите прасета ходят на хотел. не че имам нещо против просетата, ам айди :roll:

Е не е така, много хора ходят на хотел и без да са прасета и много ходят на къмпинг без изобщо да имат умисъл за околната среда.
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот flip » 03 Яну 2019, 16:36

Те къмпингуващите са всякакви. Като всички други. Има възпитани, които си събират боклука в торбички, има и от другите. Ама с пешеходците и всички останали е същото - някои пазят, други - не. Като има проблем с опазването на природата, да пуснат хора да обикалят.
flip
 
Мнения: 203
Регистриран на: 25 Окт 2018, 11:36

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот Светлето » 20 Май 2019, 10:11

Вече не останаха места за къмпингуване, всичко се застроява :sad: Аз познавам доста къмпингуващи, все са съвестни хора, които не си оставят боклуците сред природата.
Светлето
 
Мнения: 112
Регистриран на: 07 Ное 2018, 15:34

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот Кети cat » 27 Май 2019, 11:25

От къмпингуващи до къмпингуващи има огромна разлика. Всъщност, който си мърси, продължава да го прави, без значение къде се намира.
Може би донякъде биха помогнали и повечкото кошчета и тем подобни в зоните за къмпинг. Пък и контрол да има не е зле. Като глобиш някой 2 пъти, е много вероятно да спре да цапа занапред. :wink:
Кети cat
 
Мнения: 95
Регистриран на: 23 Ное 2018, 11:59

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот Кери » 08 Юли 2019, 09:10

Пречат, ако си надуят чалгите и наистина направят кочина на плажа. А това не е рядкост, уви...
Кери
 
Мнения: 81
Регистриран на: 10 Дек 2018, 13:12

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот iriny » 07 Авг 2019, 12:28

Със съпруга ми много обичаме почивката на диви места, където спокойствието и тишината са несравними. Абсолютно не съм съгласна с твърдението, че пречим и замърсяваме! Хотелите край плажовете са къде по-големи зъмърсители и унищожители на природата!
iriny
 
Мнения: 388
Регистриран на: 07 Авг 2019, 12:17

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот Пепи72 » 26 Авг 2019, 09:58

Тези, дето знаят що е то къмпинг и какво се прави ням как да пречат. Те си имат културата за къмпингуване. Друг е въпроса за новоизлюпените любители на летуването на открито - шумни, безотговорни, агресивни. Чули-недочули тичат и се бутат щото е модерно. Ама кое как се прави, защо се прави, кога се прави?....
Пепи72
 
Мнения: 48
Регистриран на: 26 Авг 2019, 09:31

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron