Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот svetlozara » 17 Май 2018, 15:25

Знаете, че е по-престъпно да си разпънеш палатка на плажа, отклкото да си построиш хотел на плажната ивица.
Вие мислите ли, че палатките и къмпингуващите замърсяват морето, вредят едва ли не на хубавия плаж, а хорелите са по-добраата опция за почивка.
Какво е вашето мнение?
svetlozara
 
Мнения: 729
Регистриран на: 18 Юни 2015, 12:14

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот kalinka-kuku » 17 Май 2018, 20:12

Да, а онзи хотел, който буквално е на плажната ивица "Оазис" се казва, да не би да е много правилен? Намира се на самия плаж, дори не е в края на плажната ивица, излизаш и си на морето - буквално!
Айде моля ви се, най-голям трън вочите са им хората с палатки, щото не им плащат луди пари за нощувки!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот Lili_gagarin » 18 Май 2018, 12:02

Простотията не ходи по гората, затова и хотелите са окей, а палатките - не. Щото на хотела, който трябва е гушнал едни пари, за да си построи хотелчето и на никой не му дреме за последиците. Обаче палатката не лапа пари, тя е безплатна, значи е лоша. Никой не ходи по 10 дена на палатка, без да мисли за варианти за елементарна хигиена, така че да си помислят малко какво точно се опитват да кажат с някакви безпочвени обвинения.
Lili_gagarin
 
Мнения: 135
Регистриран на: 27 Яну 2016, 16:01

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот valensiq » 18 Май 2018, 13:56

Пълни глупости са това, пропсто не са съгласни хората да не плащат луди пари на хотелите, а хотелиерите имат необходимите връзки, за да си намерят начин иза промяна на закона. Винаги се пазят дебеловратите мафиоти.
Аватар
valensiq
 
Мнения: 159
Регистриран на: 23 Ное 2016, 13:39

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот Буба Мара » 18 Май 2018, 17:27

И аз така мисля, че проблемът са им парите. Местата, които заемат гадните палатки могат да са застроени. Те хем не изкарват никакви пари, хем пък заемат ценно място, което евентуални тумбаци могат да прилапат. И като има отлив на туристи по Черноморието къмпингуващите им вадят очите на някои хора, все едно проблемите с туризма те ги създават :idea:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот sad » 18 Май 2018, 17:32

тука една кифла ли нямаме, дето да обясни какви сме гнусари, че предпочитаме палатки пред 5звездни бардаци?
Кефи ме този форум, само отбрани хора се задържаме в него :D
Аватар
sad
 
Мнения: 148
Регистриран на: 22 Фев 2018, 12:48

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот kikimoraa » 18 Май 2018, 17:46

Аз не бих къмпингувала, но и не ми пречи хората, на които им е приятно да го правят. Както се казва =- разни хора, разни идеали. Не знам колко могат да замърсяват, но е и факт, че няма много добри къмпинги с обществени бани и прилични тоалетни. Това е нещо, което трябва да се промени, защото дори и къмпингуващите обичат да ползват тоалетната при нужда, а не да се крият по храстчетата.
Трябва да се вложат пари в изграждането на модерни и удобни места за хората с палатки, вместо да заграждат и зазидват, това е моето мнение. Имаме предосатъчно къщи, хотели, апартаментчета и бунгала по морето, нека да има възможност и за алтернативните хора.
kikimoraa
 
Мнения: 255
Регистриран на: 26 Мар 2017, 11:03

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот Malina » 19 Май 2018, 09:06

Не виждам как може хората да пречат, но наистина е важно да има условия. Аз не съм почитателка на такъв тип почивки, но нека да бъде устроено удобно за почиващите и да не се налага да се наслагва омраза между едните у другите. Защото съгласете се, да си опънеш палатката където свариш н аплажа, предполага пишкане в морето...
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот Lili_pili » 20 Май 2018, 07:31

Аз обожавам да ходя на палатка, дразня се, че няма условия навсякъде - да. Но пък все пак има опции човек да се измие, поне. А и не нощувам по палатки 10 дни, максимумът ми е 2 дена, от които плащаме в близко заведение по 10лв на човек, за да ползваме тоалетната. :mrgreen: Скъпо идва, но като искаш условия... А къпането го решаваме с една бутилка с вода само се изполиваме, не се престаравам чак толкова.
Когато едно нещо се случи един път, не е задължително да се повтори, но случи ли се два пъти, то със сигурност ще има и трети път.
Аватар
Lili_pili
 
Мнения: 923
Регистриран на: 09 Яну 2015, 09:56

Re: Пречат ли къмпингуващите и замърсяват ли плажовете?

Мнениеот Тъжна Луна » 08 Юни 2018, 15:39

Мноо пречат къмпингуващите шъ знайте.. само че най-големите прасета ходят на хотел. не че имам нещо против просетата, ам айди :roll:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Следваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron