Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот kalinka-kuku » 19 Юни 2018, 18:32

Милинка написа:Честно, не мога да разбера какво толкова ви вълнува кралското семейство. Все пак са секейство, аи предсатвятм си какво-вероятно с хиляди вътрешни закони, привички, стойки и тн. Може нашите по-спокойни и сводобни месейства да са по-щастливи.

Да, даже сме обсъждали такава тема във форума topic-t14907.html
и да май, изобщо не им е лесно да живеят по ткаъв начин с толкова правила. та дори всяко едно премигване на младоженците беше обсъдено!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот ivi89 » 20 Юни 2018, 15:24

Честно казано тази Мегън хич не ми е симпатична, има нещо в нея, което не ми харесва..
ivi89
 
Мнения: 32
Регистриран на: 19 Юни 2018, 15:06

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот Тъжна Луна » 20 Юни 2018, 15:57

Абе мен ич билям не мъ вълнува, ама тъй и аз да си кажа мнението :cheerleaderkid:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот Elica » 20 Юни 2018, 16:05

ivi89 написа:Честно казано тази Мегън хич не ми е симпатична, има нещо в нея, което не ми харесва..

Не може да се сравни с Кейт, тя изглеждаше много скромна. Мегън и на мен не ми харесва толкова, но пък нека се обичат младите ;)
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот Dipsy » 20 Юни 2018, 16:11

Значи, ако Меган не изтръска в скоро време новина,че ще се множат с Хари, спукана й е работата. Шегувам се. Нямам представа харесвам ли ги :lol:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот Elica » 20 Юни 2018, 16:22

Dipsy написа:Значи, ако Меган не изтръска в скоро време новина,че ще се множат с Хари, спукана й е работата. Шегувам се. Нямам представа харесвам ли ги :lol:

О то това си е много важно, Кейт и Уилям вече имат 3 деца и те трябва да ги стигнат.
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот Dipsy » 21 Юни 2018, 15:21

Elica написа:
Dipsy написа:Значи, ако Меган не изтръска в скоро време новина,че ще се множат с Хари, спукана й е работата. Шегувам се. Нямам представа харесвам ли ги :lol:

О то това си е много важно, Кейт и Уилям вече имат 3 деца и те трябва да ги стигнат.

Те сравненията и съревнованията между двете семейства отдавна са факт.. и да не искат са съперници. чак се чудя и двамата като пратя какви са им отношенията, изобщо възможно ли е да имат някакви близки отношения
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот Jully » 21 Юни 2018, 15:28

Защо да нямат, може да успяват да се откъснат от сведския шум, макар че мисля, че вечно се саревновават и от малки ги сравняват и най-малкото има вражда между братята, която разбира се не вярвам да е в крайности, а по-скоро лично съревнование.
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот Милинка » 22 Юни 2018, 17:27

Според мен тези хора живеят като в Биг Брадър - целия свят ги гледа под лупа, а в двореца - царицата и всички останали. Абе не им е лесно.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот skyfly » 25 Юни 2018, 11:18

Не мисля, че е така, сигурно насаме си живеят съвсем нормално и си имат своите си проблеми. Не всичко се изнася.. а и смятайте, какво ще се случи с някой от прислугите, ако каже нещо, което не бива.
Аватар
skyfly
 
Мнения: 384
Регистриран на: 30 Мар 2017, 12:34

ПредишнаСледваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron