Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот buba_18 » 21 Май 2018, 17:05

Здравейте! Гледахте ли кралската сватба? Не можех да откъсна очи 4 часа от церемонията. И въпреки че не ми хареса сватбената рокля, гримът(който липсваше) и прическата на Меган Маркъл бях много развълнувана от цялата церемония. Най-силният момент за мен беше, когато принц Хари видя бъдещата си съпруга и очите му се насълзиха. Толкова романтично! Кажете вие какво мислите? Одобрявате ли неговата избраница и харесват ли ви двамата?
buba_18
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Фев 2018, 09:49

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот Monika_Spasova » 21 Май 2018, 17:25

Харесват ми и двамата, приц Хари последните години доста се е разхубавил, помня го на сватбата на Кейт и Уилям, беше един рижав хлапак, а сега изглежда като добър, интеглитентен младеж.
Този път не гледах сватбата, може би и затова не изпитвам никаква емоция към двойката и все още ми остава любима двойка Кейт и Уилям. :)
не ми хареса роклята на младоженката, много беше обикновена - сигурно струва стотици хиляди, но не беше толкова красива, колкото на Кейт, която беше наистина специална и царствена, въпреки че беше много стилна и изчистена. Дантелите подхождат на една кралска особа и й придават тежест и стил, липсваше ми това в облеклото на Меган.
Наистина когато Хенри я погледна очите му се насълзиха и беше много мило! Така трябва всеки един младоженец да гледа булката си, с възхита, и с любов! Нещо, което дори нашите български мъже не успяват да изиграят.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот kalinka-kuku » 22 Май 2018, 10:26

На мен ми хареса, всичко беше много мило! Интересно е как продължава сватбата, но никога няма да разберем, сигурно гостите са били доволни.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот Касандра » 22 Май 2018, 17:24

Да, и аз гледах цял ден тази сватба и много се развълнувах. Вярно, че Мегън беше с по-семпла рокля и не носеше много грим, но тя притежава естествена красота. Иначе са страхотна двойка с Хари и си личи, че той е влюбен в нея. Беше много мило как се притесняваше пред олтара и колко се развълнува като я видя.
Аватар
Касандра
 
Мнения: 36
Регистриран на: 11 Май 2018, 16:19

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот Милинка » 22 Май 2018, 17:32

Аз пък не я гледах, даже се издразних, че само това дават по телевизията цял ден и всички само за това говорят. Еми няма лошо да се отрази, но то се прекали навсякъде. И както се казва всяко чудо за 3 дни. Добре че намерих с кого да изляза.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот rabotnata pchela » 22 Май 2018, 20:23

Касандра написа:Да, и аз гледах цял ден тази сватба и много се развълнувах. Вярно, че Мегън беше с по-семпла рокля и не носеше много грим, но тя притежава естествена красота. Иначе са страхотна двойка с Хари и си личи, че той е влюбен в нея. Беше много мило как се притесняваше пред олтара и колко се развълнува като я видя.

Даааа и на мен това много ми хареса! Аз превъртях отгоре отгоре да видя! Меган е красива, факт, но според мен можеше да се постарае малко, и тук не говорим за клоунски грим и за прекаляване. Просто в тоалета й нямаше нищо специално и нищо запомнящо се, докато Кейт, толкова години по-късно я помним още как изглеждаше като булка.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот Буба Мара » 08 Юни 2018, 15:27

В началото ми бяха много симпатични Мегън и Хари. Обаче първо като видях на булката майката и си казах - боже, тази ще стане като ней като одъртее :mrgreen: После като видях сватбената рокля.. се потресох още повече. Расистът в мен проговори: "Циганите влязоха в Бъкингамския дворец".. какво да ми разказвам. Потрес! :mrgreen:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот vanusha » 08 Юни 2018, 15:30

Буба Мара написа:В началото ми бяха много симпатични Мегън и Хари. Обаче първо като видях на булката майката и си казах - боже, тази ще стане като ней като одъртее :mrgreen: После като видях сватбената рокля.. се потресох още повече. Расистът в мен проговори: "Циганите влязоха в Бъкингамския дворец".. какво да ми разказвам. Потрес! :mrgreen:

как изглежда майката на булката и какво й има толкова? :shock:
vanusha
 
Мнения: 382
Регистриран на: 30 Сеп 2016, 11:36

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот Буба Мара » 08 Юни 2018, 15:44

vanusha написа:
Буба Мара написа:В началото ми бяха много симпатични Мегън и Хари. Обаче първо като видях на булката майката и си казах - боже, тази ще стане като ней като одъртее :mrgreen: После като видях сватбената рокля.. се потресох още повече. Расистът в мен проговори: "Циганите влязоха в Бъкингамския дворец".. какво да ми разказвам. Потрес! :mrgreen:

как изглежда майката на булката и какво й има толкова? :shock:

Ох.. сигурно ще се смееш много, но ми заприлича на същата откачалка като майката на Тара от сериала "Истинска кръв" : https://www.youtube.com/watch?v=lcGZOwXTX-0
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Кралската сватба- Харесахте ли новата кралска двойка?

Мнениеот Милинка » 19 Юни 2018, 16:50

Честно, не мога да разбера какво толкова ви вълнува кралското семейство. Все пак са секейство, аи предсатвятм си какво-вероятно с хиляди вътрешни закони, привички, стойки и тн. Може нашите по-спокойни и сводобни месейства да са по-щастливи.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Следваща

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта