Нов матрак от къде и какъв?

Иновативни продукти, аксесоари и други нестандартни решения за здраве и красота.

Нов матрак от къде и какъв?

Мнениеот preslavaslavova » 04 Юни 2018, 14:03

Здравейте! Имам нужда от нов матрак и то не какъв да е ами двулицев.. :grin: Бихте ли ми препоръчали сигурен магазин, може и онлайн магазин, не ми се разправя с 'некадърни фирми, искам да са коректни и стоката да е качествена :) Благодаря предварително! :roll:
preslavaslavova
 
Мнения: 125
Регистриран на: 02 Яну 2016, 22:32

Re: Нов матрак от къде и какъв?

Мнениеот Pipilota » 04 Юни 2018, 14:23

Много харесвам матраците Нани. Взехме за децата такива, ами страхотни са! Вярно, че са скъпи, но качеството струва пари, затова мога да ти ги препоръчам.
Точно същата тема сега се обсъжда и у дома, понеже планираме рамонт на спалнята и със сигурност ще изберем отново Нани.
Само се надявам да пуснат скоро някоя промоция, защото имат добри отстъпки, когато има промоция.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Нов матрак от къде и какъв?

Мнениеот rabotnata pchela » 04 Юни 2018, 18:46

ние също взехме Нани, имахме отстъпка и се възползвахме. много съм доволна, матрака е супер удобен, взели сме до тук за детето.
Само мога да ви дам съвет, да направите леглото по матрака, а не обратно, при нас исках по-високо легло, за да се става лесно, но с висок матрак, сега е като на крал с височина 60см, вместо нормалните 50. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Нов матрак от къде и какъв?

Мнениеот Malina » 05 Юни 2018, 09:36

на мен ми харесват матраци Тед, но честно да ви кажа, каквото и да изберете, стига да е ново ще е качествено. Ориентирайте се и по парите, не може да очаквате от матрак за спалня за 200лева да е същия, като такъв за 500. Сложете си реални преценки и намерете това, което ви устройва и като промоции и като доставка и разнообразие във вашия град.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Нов матрак от къде и какъв?

Мнениеот denislavahristova » 05 Юни 2018, 13:13

Ние всеки път при смяна на матраци , сменяме и марката и винаги са ни били удобни и лесни за чистене.. В момента сме на нани и както всички останали ги поръчваме от тук, https://www.intermatrak.com/matratsi можеш да разгледаш има голям избор! Успех :lol:
denislavahristova
 
Мнения: 124
Регистриран на: 04 Фев 2016, 21:43

Re: Нов матрак от къде и какъв?

Мнениеот Monika_Spasova » 05 Юни 2018, 16:00

denislavahristova написа:Ние всеки път при смяна на матраци , сменяме и марката и винаги са ни били удобни и лесни за чистене.. В момента сме на нани и както всички останали ги поръчваме от тук, https://www.intermatrak.com/matratsi можеш да разгледаш има голям избор! Успех :lol:


Изивнявай, просто се разревах от смях. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ние у дома сме с Дормео и съм много доволна. :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Нов матрак от къде и какъв?

Мнениеот Ива Тодорова » 30 Окт 2018, 15:04

Аз вкъщи съм с Магнифлекс, така че не мога да направя сравнение с други.
Знам обаче че при избора е важно да се гледа ортопедичността. Тоест, да не е много мек. Трябва да има известна твърдост, иначе болките в гърба и кръста са неизбежни сутрин. Аз лично спя на твърд матрак и ми е екстра :cool:
Аватар
Ива Тодорова
 
Мнения: 148
Регистриран на: 26 Окт 2018, 10:37

Re: Нов матрак от къде и какъв?

Мнениеот sky_100 » 30 Окт 2018, 16:05

У дома сме с Нани. Мисля че съотношението цена-качество е добро.
sky_100
 
Мнения: 151
Регистриран на: 24 Окт 2018, 14:16


Назад към Иновативни продукти и аксесоари

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта