Психостимуланти или ноотропни средства

Мнения, коментари и въпроси за лекарствени продукти.

Психостимуланти или ноотропни средства

Мнениеот perseval » 05 Юни 2018, 12:29

Здравейте!

От няколко години концентрацията ми е изключително слаба, не мога да запомня почти нищо, разсеян съм, забравям неща, които буквално преди минута съм си мислел да направя. От изцяло прочетени и осмислени книги се случва когато някой ме попита, да не мога буквално една дума да кажа за тях. Четох в интернет за така наречените психостимуланти, също и ноотропни средства, които помагат на мозъка да подобри памет и концентрация. Моля, препоръчайте ми някакъв медикамент/по възможност по-силен и с рецепта от лекар/, с който отново пълноценно да мога да използвам капацитета на мозъка си. Искам да продължа и образованието си, но с цялото това забравяне и липса на концентрация, губя мотивацията си. Също ноотропните били след увреждане, но не мога да разбера изцяло разликата.

Благодаря предварително!
PS: Моля също така без постове от рода "не пий такива неща, спортувай и прочие".
perseval
 
Мнения: 1
Регистриран на: 05 Юни 2018, 12:22

Re: Психостимуланти или ноотропни средства

Мнениеот Monika_Spasova » 05 Юни 2018, 16:07

Как да не ти казваме да спортуваш, след като начина е да рефрешнеш мозъка си и това няма как да стане с такива лекарства, които са за проблеми с мозъка като орган, а не като памет.
Нищо не може да стимулира мозъка така, както работата са него, спортувай, движи се, пий витамини, чети много книги, решавай кръстословици.
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Психостимуланти или ноотропни средства

Мнениеот CinemaFreak » 12 Юни 2018, 08:43

Ще си изпържите мозъка така.
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34


Назад към Лекарства

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron