Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот annamaria » 04 Окт 2019, 15:55

Чудесно, значи отново има Ден на отворени врати. Ще го препоръчам на мои познати бременни.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот nefertiti » 24 Окт 2019, 17:00

Тъй като много сме коментирали за ползата от запазването на стволови клетки при новородените си позволявам да алармирам в темата за проблем с чуждата банка за съхранение Крио Сейв.
Моля споделяйте, проблема е огромен!
nefertiti
 
Мнения: 1333
Регистриран на: 01 Фев 2016, 15:10

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот annamaria » 25 Окт 2019, 13:42

nefertiti написа:Тъй като много сме коментирали за ползата от запазването на стволови клетки при новородените си позволявам да алармирам в темата за проблем с чуждата банка за съхранение Крио Сейв.
Моля споделяйте, проблема е огромен!


Добре си направила. Добре е хората да се запознаят с проблема.А той със сигурност ще стане много голям.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот renetka » 25 Окт 2019, 13:48

Проблемът с Крио Сейф е много сериозен и според мен трябва да стане достояние и постоянна тема на медиите. Не е достатъчно активирани са и може би институциите. А хората стоят и си чакат, та дори и без отговор.
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот annamaria » 29 Окт 2019, 18:24

Има ли нещо ново покрай тях? Хората дали ще започнат да местят пробите си?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Pacienti » 30 Окт 2019, 18:05

renetka написа:Проблемът с Крио Сейф е много сериозен и според мен трябва да стане достояние и постоянна тема на медиите. Не е достатъчно активирани са и може би институциите. А хората стоят и си чакат, та дори и без отговор.

Подкрепям, темата е от голямо значение, засяга бъдещето на децата ни. Всъщност, кои са българските банки за съхранение, защото те се оказват най-сигурни.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот annamaria » 11 Ное 2019, 16:07

Болница Свети Лазар има своя собствена банка за съхранение на стволови клетки. Всеки има право на избор къде да съхранява, но след тоя скандал лично аз бих се заинтересовала как мога да ги преместя поне на родна земя.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот renetka » 12 Ное 2019, 16:14

Нека коментираме този въпрос в другата тема, където си му е мястото. Иначе по въпроса за ражданията според спиналната упойка носи ли някакви последствия?
renetka
 
Мнения: 1063
Регистриран на: 09 Фев 2015, 18:07

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот annamaria » 13 Ное 2019, 17:36

Наскоро бях попаднала на статия да спиналната упойка. Не виждам да посочват да има някакви последствия. Дори вече е доста по-предпочитана от другите упойки.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Doktoricata » 13 Ное 2019, 18:02

Pacienti написа:
renetka написа:Проблемът с Крио Сейф е много сериозен и според мен трябва да стане достояние и постоянна тема на медиите. Не е достатъчно активирани са и може би институциите. А хората стоят и си чакат, та дори и без отговор.

Подкрепям, темата е от голямо значение, засяга бъдещето на децата ни. Всъщност, кои са българските банки за съхранение, защото те се оказват най-сигурни.

Тъканната банка към Свети Лазар е първата акредитирана банка у нас:
https://www.st.lazar-hospital.com/bg/ne ... lternativa
Ренетка, трябва да се коментира навсякъде, темата е болезнена и повече хора е добре да се запознаят с нея.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта