Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот annamaria » 26 Ное 2019, 16:54

Според мен хората вече успяха да се ориентират в обстановката и са наясно с това, че могат да изтгеглят пробите си.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Leonora » 27 Ное 2019, 16:06

А дали хората са запознати, че страната ни има болница със собствена база за съхранение на стволови клетки?
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Doktoricata » 27 Ное 2019, 18:52

annamaria написа:Според мен хората вече успяха да се ориентират в обстановката и са наясно с това, че могат да изтгеглят пробите си.

Откъде стигаш до тези изводи. За мен лично и полската банка е замесена в аферата. Няма невинни, нещата доста захрубяват.
Doktoricata
 
Мнения: 709
Регистриран на: 03 Апр 2014, 10:48

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Leonora » 28 Ное 2019, 16:18

Със сигурност има доста виновни в тази цялата афера. Доколкото разбирам на много семейства им липсват пробите. И даже още не са ги открили. Въпросът ми е какво доверие мога да им имам вече, пък дори и да ги намерят.
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот m0n4eto » 28 Ное 2019, 17:58

За никакво доверие не може да съава въпрос. Ако има възможност на всяка цена пробите трябва да се върнат в България.
Тази статия на Генка Шекерова направо ме шокира!
https://www.segabg.com/category-observe ... eu1TeGl-tU
Аватар
m0n4eto
 
Мнения: 699
Регистриран на: 27 Мар 2015, 15:24
Местоположение: гр. София

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот annamaria » 29 Ное 2019, 15:31

Прочетох материала на Генка Шикерова и съм потресена. От цялата тази ситуация, ако съм на мястото на родителите, бих си изтеглила пробите. Това в случая ще е изконно право. Много станаха ''играчите''.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Lisandra » 29 Ное 2019, 17:59

annamaria написа:Прочетох материала на Генка Шикерова и съм потресена. От цялата тази ситуация, ако съм на мястото на родителите, бих си изтеглила пробите. Това в случая ще е изконно право. Много станаха ''играчите''.

Точно това правим в момента. Проучваме вариантите какви са възможностите за преместване.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот annamaria » 02 Дек 2019, 15:52

Ето и още по случая. Само да кажа, че родителите са в правото си да поискат изтегляне на пробите. Просто не виждам друг изход.
https://www.capital.bg/biznes/kompanii/ ... vtbUNRmFXE
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Leonora » 03 Дек 2019, 16:04

Според мен хората вече успяха да се ориентират в обстановката. Но пак ще е галимация, докато си организират транспорта до тук. Трябва да е съгласувано от министерствата и от двете страни.
Аватар
Leonora
 
Мнения: 714
Регистриран на: 01 Фев 2016, 13:05

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот tinkerbell » 06 Дек 2019, 17:47

Lisandra написа:
annamaria написа:Прочетох материала на Генка Шикерова и съм потресена. От цялата тази ситуация, ако съм на мястото на родителите, бих си изтеглила пробите. Това в случая ще е изконно право. Много станаха ''играчите''.

Точно това правим в момента. Проучваме вариантите какви са възможностите за преместване.

А когато подписвахте договор за съхранение, не ви ли мина мисълта, че при проблеми, трудно ще контролирате процеса извън България?
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта