Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Lisandra » 08 Яну 2021, 19:16

Нагласата на родилката се формира още по време на бременността. Ако има подкрепящ и напъстстващ лекар, раждането може да е песен. В това отношение препоръчвам д-р Николова в Свети Лазар.
Lisandra
 
Мнения: 1119
Регистриран на: 09 Юли 2015, 12:58

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Yarost » 11 Яну 2021, 12:21

Lisandra написа:Нагласата на родилката се формира още по време на бременността. Ако има подкрепящ и напъстстващ лекар, раждането може да е песен. В това отношение препоръчвам д-р Николова в Свети Лазар.


Ето защо от значение е лекаря, който те следи. Не просто рутинно да извършва прегледите, а да ти обяснява и насочва.
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот annamaria » 12 Яну 2021, 13:48

Разглеждала съм фетални морфологии водени от д-р Николова. Моя позната я определя като точен професионалист, приятелски настроена.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот tinkerbell » 12 Яну 2021, 19:00

Lisandra написа:Нагласата на родилката се формира още по време на бременността. Ако има подкрепящ и напъстстващ лекар, раждането може да е песен. В това отношение препоръчвам д-р Николова в Свети Лазар.

При нея ли си раждала?
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот annamaria » 15 Яну 2021, 14:21

Д-р Николова проследява и бременности. С много опит е, освено това е и с приятно чувство за хумор.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Yarost » 19 Яну 2021, 18:17

annamaria написа:Д-р Николова проследява и бременности. С много опит е, освено това е и с приятно чувство за хумор.


А води ли водни раждания?
Yarost
 
Мнения: 1079
Регистриран на: 03 Фев 2015, 11:12

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот annamaria » 20 Яну 2021, 18:24

Ми няма да се учудя, ако води и водно раждане. Тя е страхотен специалист.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот Pacienti » 20 Яну 2021, 19:23

Yarost написа:
annamaria написа:Д-р Николова проследява и бременности. С много опит е, освено това е и с приятно чувство за хумор.


А води ли водни раждания?


Момичета, ражданията се делят на оперативни и вагинални и точния въпрос е води ли вагинално раждане? Важен е метода по който се случва раждането, средата е допълнение.
Иначе д-р Николова води и вагинално раждане. Приятелка роди с нея и акушерките от Ла Вита Нова преди три седмици.
Pacienti
 
Мнения: 1251
Регистриран на: 03 Апр 2014, 11:00

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот annamaria » 22 Яну 2021, 16:06

А раждането с д-р Николова водно ли е било?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Предстои ми раждане - какви съвети ще ми дадете?

Мнениеот tinkerbell » 27 Яну 2021, 18:24

Pacienti написа:
Yarost написа:
annamaria написа:Д-р Николова проследява и бременности. С много опит е, освено това е и с приятно чувство за хумор.


А води ли водни раждания?


Момичета, ражданията се делят на оперативни и вагинални и точния въпрос е води ли вагинално раждане? Важен е метода по който се случва раждането, средата е допълнение.
Иначе д-р Николова води и вагинално раждане. Приятелка роди с нея и акушерките от Ла Вита Нова преди три седмици.

Тя отдавна води естествени раждания, има огромен опит. Принципно болница Свети Лазар наложи птактиките на акушерските кабинети.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron