Пропускате ли да почиствате грима си?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Пропускате ли да почиствате грима си?

Мнениеот Anka » 08 Юни 2018, 09:21

Прочетох една новина, че някаква американка ли е англичанка ли е не я знам, но тя не почиствала грима си от години. В резултат на което, под клепачите й се натрупало огромно количество спирала, която й причинявала немалко проблеми със зрението. :eek:
Често решаваме да си спестим почистването на грима, особено, ако сме гримирани всеки ден, обаче това се оказва по-опасно, отколкото сме си мислили и не засяга само образуването на бръчки по лицето.
Признайте си сега, винаги ли почиствате грима си от лицето и дали се гримирате всеки ден?
Аватар
Anka
 
Мнения: 1415
Регистриран на: 25 Ное 2014, 13:25

Re: Пропускате ли да почиствате грима си?

Мнениеот Ваня Стойчева » 08 Юни 2018, 12:23

Дори и след важни събития, дори и ако съм ползвала услигите на професионален гримьор, д асъм се прибрала грохнала с 4-5 сутринта, винаги винаги винаги си свалям грима, просто не мога да си легна с него.
Много мои приятелки обаче, примерно по сватби и балове, когато сме се киприли, на следващия ден, ако пием кафе (в хотела най-често), виждам, че са още с прическите и гримовете си. Как не се чувстват некомфортно незнам!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Пропускате ли да почиствате грима си?

Мнениеот Тъжна Луна » 11 Юни 2018, 17:25

Значи таз американка сигурно и не се къпе. иначе на мен ми се е случвало да не си махна спиралата като лягам, но аз принципно и не нося мноо грим, тъй че не мисля че е кой знае какво. иначе в описания случай.. ква е таз спирала дето се наслоява,че и с години.. пързалка е таз новина ще знаете :lol:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Пропускате ли да почиствате грима си?

Мнениеот Милинка » 11 Юни 2018, 17:30

Най-редовно, особено след дискотека, когато доста сме пийнали, хичн не ми е до грима. Лягам и умирам-на сутринта душ. Но ако съм в прилично състояние :) може и да го почистя.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Пропускате ли да почиствате грима си?

Мнениеот Rali_hr » 12 Юни 2018, 09:33

Почиствам го без значение колко късно съм се прибрала, поне минавам очите си с мокра кърпичка, така или иначе не използвам фон дьо тен, така че почистването реално не отнема много време за около 30 секунди съм готова.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Пропускате ли да почиствате грима си?

Мнениеот Rossi Ross » 10 Дек 2018, 11:25

Като по-млада - да. тогава човек сякаш неглижира повече това, което предстои да се случи с кожата му - стареене, бръчици. Сега съм много по-старателна и винаги намирам 2-3 минути за почистване.
Rossi Ross
 
Мнения: 93
Регистриран на: 05 Дек 2018, 15:19

Re: Пропускате ли да почиствате грима си?

Мнениеот Бистра » 02 Яну 2019, 12:40

Аз не ползвам често грим, но когато се гримирам, гледам да не пропускам. Поне с мицеларна вода минавам бързичко.
Бистра
 
Мнения: 87
Регистриран на: 20 Дек 2018, 10:29


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта