Как освежавате стар лак за нокти?

Разкрасителни процедури и хитрините на женската красота

Как освежавате стар лак за нокти?

Мнениеот Monika_Spasova » 20 Юни 2018, 09:49

Имам много лакове за нокти. Уж се лакирам редовно, но никога не се е случвало да изхабя някой, често се захаяват много бързо и в крайна сметка се налага да ги изхвърлям, а понякога се случва с почти нов лак, който съм ползвала 2-3 пъти.
Преди слагах няколко капки лакочестител в лаковете си, но сякаш изсъхват по-бавно и губят блясъка си.
Сега отново имам цял шкаф за изхвърляне. :cry:
Не че са скъпи, но когато са в цветове, които харесвам, ми е доста мъчно да се разделя с тях.
Намерих някакви съвсем малки лакове и мисля да си купувам вече от тях, но има ли как да спася тези, които имам вече?
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Как освежавате стар лак за нокти?

Мнениеот Jolene » 22 Юни 2018, 16:16

изхвърли ги, тея разредители вършат работа и си струва да ги ползваш за скъпи лакове, за евтини няма никакъв смисъл, освен ако нямаш вече поне 50 броя захабени и все пак аз бих ги хвърлила.
Използвай си лаковете редовно за да нямаш такива проблеми.
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Как освежавате стар лак за нокти?

Мнениеот Snejna » 09 Авг 2018, 10:22

Пробвала съм с разредител, получава се, но определено веднъж ако се е повредил лака, няма как да бъде възстановен, почва да изсъхва по-трудно, след като се разреди. не използвай при никакви обстоятелства лакочистител, той пък ги прави още по-трудно изсъхващи.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Как освежавате стар лак за нокти?

Мнениеот Бистра » 02 Яну 2019, 12:44

Директно в коша. Не става по никакъв начин. Вероятно целта е да си купуваме по-честичко... :lol:
Бистра
 
Мнения: 87
Регистриран на: 20 Дек 2018, 10:29

Re: Как освежавате стар лак за нокти?

Мнениеот annamaria » 03 Апр 2020, 12:48

Добавям малко лакочистител.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09


Назад към Козметика и грим

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта