Пари за ремонт на колата

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Пари за ремонт на колата

Мнениеот p.petrov » 11 Юли 2018, 15:51

Здравейте, бихте ли ми препоръчали откъде да взема бързи пари на заем? След 3дни заминаваме на сватба, а имаме пари само за сватбата и около нея, а на колата се счупи турбото и искат около 600лв с друго турбо и ремонт, а няма как да не се отиде на сватбата.. препоръчайте ми място за бързи кредити или банки, благодряя!
Всеки залез ни носи спокойствие, всеки изгрев ни носи надежда.
Аватар
p.petrov

Re: Пари за ремонт на колата

Мнениеот Viktor.Ivanov » 11 Юли 2018, 15:53

p.petrov написа:Здравейте, бихте ли ми препоръчали откъде да взема бързи пари на заем? След 3дни заминаваме на сватба, а имаме пари само за сватбата и около нея, а на колата се счупи турбото и искат около 600лв с друго турбо и ремонт, а няма как да не се отиде на сватбата.. препоръчайте ми място за бързи кредити или банки, благодряя!

Отидетете с рейс, всички са измамници.
Viktor.Ivanov

Мнениеот Дидето » 11 Юли 2018, 16:55

p.petrov написа:Здравейте, бихте ли ми препоръчали откъде да взема бързи пари на заем? След 3дни заминаваме на сватба, а имаме пари само за сватбата и около нея, а на колата се счупи турбото и искат около 600лв с друго турбо и ремонт, а няма как да не се отиде на сватбата.. препоръчайте ми място за бързи кредити или банки, благодряя!

Да тръгвате на дълъг път с прясно ремонтирана кола??
Дидето

Мнениеот ivan.stoqnov » 11 Юли 2018, 17:27

От приятели или роднини вземете, но стойте далеч от банките. Не са толкова много парите, че чак кредит да теглите.
ivan.stoqnov

Мнениеот milenapetrova » 12 Юли 2018, 14:19

Аз последно взех бърз кредит, бързо си взех парите и в срок ги върнах и нямах никакви услужнения :bored:
Аватар
milenapetrova

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 13 Юли 2018, 14:39

milenapetrova написа:Аз последно взех бърз кредит, бързо си взех парите и в срок ги върнах и нямах никакви услужнения :bored:

Вие сте едно изключение, а П.Петров ваш съпруг ли е? :)
Пенчо Кубадинский

Мнениеот Венцислав Маринов » 13 Юли 2018, 16:19

Причината за желанието Ви изглежда твърде лекомислена и неоснователна! Струва ли си този риск? Приятна сватба!
Само жената може за малко да спре времето.
Аватар
Венцислав Маринов

Назад към Общи приказки