Пари за ремонт на колата

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Пари за ремонт на колата

Мнениеот p.petrov » 11 Юли 2018, 15:51

Здравейте, бихте ли ми препоръчали откъде да взема бързи пари на заем? След 3дни заминаваме на сватба, а имаме пари само за сватбата и около нея, а на колата се счупи турбото и искат около 600лв с друго турбо и ремонт, а няма как да не се отиде на сватбата.. препоръчайте ми място за бързи кредити или банки, благодряя!
Сем. Петрови❤️
Всеки залез ни носи спокойствие, всеки изгрев ни носи надежда.
Аватар
p.petrov
 
Мнения: 47
Регистриран на: 01 Май 2018, 03:40
Местоположение: Варна

Re: Пари за ремонт на колата

Мнениеот Viktor.Ivanov » 11 Юли 2018, 15:53

p.petrov написа:Здравейте, бихте ли ми препоръчали откъде да взема бързи пари на заем? След 3дни заминаваме на сватба, а имаме пари само за сватбата и около нея, а на колата се счупи турбото и искат около 600лв с друго турбо и ремонт, а няма как да не се отиде на сватбата.. препоръчайте ми място за бързи кредити или банки, благодряя!

Отидетете с рейс, всички са измамници.
Viktor.Ivanov
 
Мнения: 220
Регистриран на: 09 Май 2014, 11:47

Re: Пари за ремонт на колата

Мнениеот Дидето » 11 Юли 2018, 16:55

p.petrov написа:Здравейте, бихте ли ми препоръчали откъде да взема бързи пари на заем? След 3дни заминаваме на сватба, а имаме пари само за сватбата и около нея, а на колата се счупи турбото и искат около 600лв с друго турбо и ремонт, а няма как да не се отиде на сватбата.. препоръчайте ми място за бързи кредити или банки, благодряя!

Да тръгвате на дълъг път с прясно ремонтирана кола??
Дидето
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Юни 2018, 10:30

Re: Пари за ремонт на колата

Мнениеот ivan.stoqnov » 11 Юли 2018, 17:27

От приятели или роднини вземете, но стойте далеч от банките. Не са толкова много парите, че чак кредит да теглите.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Пари за ремонт на колата

Мнениеот milenapetrova » 12 Юли 2018, 14:19

Аз последно взех бърз кредит, бързо си взех парите и в срок ги върнах и нямах никакви услужнения :bored:
Аватар
milenapetrova
 
Мнения: 44
Регистриран на: 03 Авг 2017, 21:02

Re: Пари за ремонт на колата

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 13 Юли 2018, 14:39

milenapetrova написа:Аз последно взех бърз кредит, бързо си взех парите и в срок ги върнах и нямах никакви услужнения :bored:

Вие сте едно изключение, а П.Петров ваш съпруг ли е? :)
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Пари за ремонт на колата

Мнениеот Венцислав Маринов » 13 Юли 2018, 16:19

Причината за желанието Ви изглежда твърде лекомислена и неоснователна! Струва ли си този риск? Приятна сватба!
Само жената може за малко да спре времето.
Аватар
Венцислав Маринов
 
Мнения: 36
Регистриран на: 26 Апр 2018, 14:22

Re: Пари за ремонт на колата

Мнениеот Jolene » 26 Юли 2018, 11:00

кво се бъркате на хората, къде щели да си харчат парите?! Те не ви питат "аз да взема ли кредит" ами ви питат от къде.
Отгоре на всичкото, измамниците, както вие ги наричате, се "проявяват", след като длъжника спре да си изплаща кредита и се почне едно преследване, съдия изпълнители и т.н.
Ако се изплащат посочените вноски за определения срок, няма измамни истории..
Аз бих ти препоръчала да пробваш в банката, на която си клиент, ще ти дадат много бързо пари.
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Пари за ремонт на колата

Мнениеот Lollipop » 24 Авг 2018, 10:15

Бързите пари винаги затормозяват, да знаете.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55


Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта