Съвършените оправдания за да не отидем на работа

Re: Съвършените оправдания за да не отидем на работа

Мнениеот Rali_hr » 16 Мар 2015, 17:37

Никога не ми се е случвало да излъжа, за да не ходя на работа, в крайна сметка, след като се налага да сме на работа - трябва да я вършим:)
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Съвършените оправдания за да не отидем на работа

Мнениеот Andrey » 08 Юни 2017, 11:13

Мен повече ме дразни това, че често имам основателни причини да поискам ден, но не ме пускат... винаги рискувам и каквото стане - такова.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Съвършените оправдания за да не отидем на работа

Мнениеот Snejna » 08 Юни 2017, 13:49

хахаха, никога не бих се шегувала със здравето на детето ми, зада не отида на работа! Моя мъж веднъж си позволи, след пиянска вечер дакаже, че детето е болно и не може да отиде на работа, много грозно!
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Съвършените оправдания за да не отидем на работа

Мнениеот Pipilota » 03 Авг 2017, 10:28

Каквито и да са оправданията, те изискват документ, който.. от къде се взема, освен от личния лекар? :roll:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Съвършените оправдания за да не отидем на работа

Мнениеот Malina » 11 Сеп 2017, 19:37

Аз не лъжа, колкото и да е абсурдна причината за закъснението или отсъствието ми. Смятам, че когато човек е пестен тов се цени. След две седмици съм на концерт и си взех отпуск за другив
Я ден, казах на шефа, че няма да съмв кондиция. Без проблем се съгласи да отсъствам. Еярвам, пе и той предпочита да съм песгна с него, отколкото да измислям един тон лъжи.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Съвършените оправдания за да не отидем на работа

Мнениеот Тъжна Луна » 29 Май 2018, 16:08

Ей, тука много съвестни и морални се събраха, ще се просълзя :lol: :lol: :lol: само на някой на който наистина нещо не му се е наложило не може да каже какви са тия които използват някакво оправдание че не се е отишло на работа. и от мързел да е, от каквото ще да е.. ами хората в някой момент се претоварват, изнервят, працакват, амортизират, скапмат .. и може до утре да продължа.. кво да правим, да дойдем на работа с картечница и да се стреляме ли :roll:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Съвършените оправдания за да не отидем на работа

Мнениеот Rali_hr » 29 Май 2018, 16:27

Тъжна Луна написа:Ей, тука много съвестни и морални се събраха, ще се просълзя :lol: :lol: :lol: само на някой на който наистина нещо не му се е наложило не може да каже какви са тия които използват някакво оправдание че не се е отишло на работа. и от мързел да е, от каквото ще да е.. ами хората в някой момент се претоварват, изнервят, працакват, амортизират, скапмат .. и може до утре да продължа.. кво да правим, да дойдем на работа с картечница и да се стреляме ли :roll:
И това се случва! А и като дадеш такова оправдание, нали трябва после да си вземеш я болничен, я отпуск.. хич не е лесно! :geek: Има места, на които ако закъснееш те карат да се обясняваш като ученичка...
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Съвършените оправдания за да не отидем на работа

Мнениеот rabotnata pchela » 29 Май 2018, 19:33

Ми аз все си ходя на работа, никога не съм лъгала! :) А е можело да се въпозлвам, ей така да си почина някой път за кеф.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Съвършените оправдания за да не отидем на работа

Мнениеот Lollipop » 27 Юни 2018, 10:54

Болест е класиката, вземаш си болничния и си на море. Колко познати се възползват така наречения болничен с тен :grin:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Съвършените оправдания за да не отидем на работа

Мнениеот Тъжна Луна » 27 Юни 2018, 15:20

Lollipop написа:Болест е класиката, вземаш си болничния и си на море. Колко познати се възползват така наречения болничен с тен :grin:

Важното е да не те тагне някой у фейсо или ти сам да се тагнеш унесен от вълните че всъщност си болен :mrgreen: стига да е се прекалява аз подкрепям всеки възможне начин да се сдобиеш с почивка. колкото и да е несериозно колкото и аз самата да не се възползвам от това приветствам всяка скатавка и крадване на време за теб самия тва че аз например не го правя не ми дава право да мрънкам срещу тези които го правят. ами евала им
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

ПредишнаСледваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта