Съвършените оправдания за да не отидем на работа

Re: Съвършените оправдания за да не отидем на работа

Мнениеот Kaya » 27 Юни 2018, 15:57

И аз не се оплаквам, ако друг го прави, въпрос на решения, аз не мога суеверна съм и не мога да излъжа, ч есъм болна, но много познати имам, които правя така. Взмат болничени на море, планина или пък у дома си правят нещо.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Съвършените оправдания за да не отидем на работа

Мнениеот Frac » 27 Юни 2018, 17:23

Тъжна Луна написа:
Lollipop написа:Болест е класиката, вземаш си болничния и си на море. Колко познати се възползват така наречения болничен с тен :grin:

Важното е да не те тагне някой у фейсо или ти сам да се тагнеш унесен от вълните че всъщност си болен :mrgreen: стига да е се прекалява аз подкрепям всеки възможне начин да се сдобиеш с почивка. колкото и да е несериозно колкото и аз самата да не се възползвам от това приветствам всяка скатавка и крадване на време за теб самия тва че аз например не го правя не ми дава право да мрънкам срещу тези които го правят. ами евала им

Тва за фейса ме разсмя, защотот си е много вярно, после лъжите стават мазало. Но оправданията с болничния са кофти, след товаа все нещо се случва...
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Съвършените оправдания за да не отидем на работа

Мнениеот Monika_Spasova » 27 Юни 2018, 18:33

Май сте много суеверни! Аз имам само 10 дена отпуск годишно, ами вземам си и за почивка болничен, то иначе не стига. ограничила съм всички шефове и колеги от фейса. :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта