Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Silvi » 10 Фев 2012, 14:26

Според мен за да свалиш един мъж ти трябва мъжко мислене в женско тяло - повярвайте ми ефекта е сполучлив.
Silvi
 
Мнения: 234
Регистриран на: 04 Яну 2012, 16:02

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот d_2 » 10 Фев 2012, 14:37

Silvi написа:Според мен за да свалиш един мъж ти трябва мъжко мислене в женско тяло - повярвайте ми ефекта е сполучлив.


Да, съгласна съм, като уточня че не бива да се прекалява защото може да уплашите обекта на вашите желания с прекаленото си "мъжество".
От всичките ми самоубийства досега, ти си най-тъпият бръснач, най-засичащият пистолет,най-изветрялата свръхдоза,най-недостатъчно високият етаж...
Аватар
d_2
 
Мнения: 231
Регистриран на: 08 Сеп 2011, 10:45

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Memento » 10 Фев 2012, 16:40

Абе има го и това, жените които свалят са по-големи мъжкарани, свикнали да се оправят сами, не чакат на мъжа да тях а знаят как да си вземат тяхното. Женствеността им се губи леко но пък са хора с който мъжът може да направи чудеса :)
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот shhuus » 10 Фев 2012, 17:19

Аз съм "сваляла" мъже и смея да твърдя, че съм женствена :D
Най успешната ми свалка до момента беше, като ползвах обратна психология. "Ти ще се влюбиш в мен, ще видиш"... Взе че се получи.

Няма нищо лошо в това жената да поема инициативата от време на време и да бъде директна. Въпреки, че мъжете май ги е страх от такъв подход :?
"Аз-ът е само едно местоимение!"
Аватар
shhuus
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:04

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Memento » 18 Фев 2012, 18:59

shhuus написа:Аз съм "сваляла" мъже и смея да твърдя, че съм женствена :D
Най успешната ми свалка до момента беше, като ползвах обратна психология. "Ти ще се влюбиш в мен, ще видиш"... Взе че се получи.

Няма нищо лошо в това жената да поема инициативата от време на време и да бъде директна. Въпреки, че мъжете май ги е страх от такъв подход :?


Аууу каква магьосница си имаме във форума :D Значи му каза, че ще се влюби в теб и той се влюби? Ще пробвам тази вълшебна фраза, дано имам същият успех :D Разкажи ни още за тайната си, има ли нещо друго, как действа тази обратна психология при свалките жена-мъж?
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот shhuus » 18 Фев 2012, 19:52

Хаха, наистина беше като на магия :D

Случката е с настоящия ми приятел и реших просто да пробвам, никога не съм вярвала че ще се получи.
Когато се запознахме он-лайн, той все още си имаше приятелка и като на шега взех да му повтарям "Внимавай момченце, имаш си приятелка, ще вземеш да се влюбиш в мен и да я оставиш"... Колкото повече му повтарях, толкова повече сякаш взе да вярва :D
С месеци си разговаряхме всекидневно, обръщаше повече внимание на мен, от колкото на нея. Това, че винаги бях там, когато ме потърсеше може би изигра голяма роля. Но и бях нещо като недостижима цел заради разстоянието, което ни делеше. А това на мъжете им действа първосигнално. Нали сте "ловци" по природа :P

Не знам как точно действа този метод. Може би като му го повтарям, в стремежа си да ми докаже обратното попадна в клопката :P

Но си беше магия :P Много сладка свалка :)
"Аз-ът е само едно местоимение!"
Аватар
shhuus
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:04

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Memento » 20 Фев 2012, 10:39

shhuus написа:Хаха, наистина беше като на магия :D

Случката е с настоящия ми приятел и реших просто да пробвам, никога не съм вярвала че ще се получи.
Когато се запознахме он-лайн, той все още си имаше приятелка и като на шега взех да му повтарям "Внимавай момченце, имаш си приятелка, ще вземеш да се влюбиш в мен и да я оставиш"... Колкото повече му повтарях, толкова повече сякаш взе да вярва :D
С месеци си разговаряхме всекидневно, обръщаше повече внимание на мен, от колкото на нея. Това, че винаги бях там, когато ме потърсеше може би изигра голяма роля. Но и бях нещо като недостижима цел заради разстоянието, което ни делеше. А това на мъжете им действа първосигнално. Нали сте "ловци" по природа :P

Не знам как точно действа този метод. Може би като му го повтарям, в стремежа си да ми докаже обратното попадна в клопката :P

Но си беше магия :P Много сладка свалка :)


Аууу тук си имаме работа с професионална разбивачка на къщи тц тц ... :D Хитруша си голяма ама внимавай някоя да не му приложи същата тактика, да му каже "Внимавай момченце, имаш си приятелка, ще вземеш да се влюбиш в мен и да я оставиш", и да остави и теб :P
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот cheap&chic » 20 Фев 2012, 23:32

не искам да карам който и да е било на каквото и да е било. просто обявявам призът, а който иска да приеме предизвикателството, и дори по принцип не бих искала да свалям който и да е, просто това разбрах, че се иска от мен. може би съм сбъркала, защото на този етап си и останахме. не е хубаво да правиш за мъжете всичко, защото те забравят какво ти искаш те да правят. ако отношенията са хармонични и хората си допадат, такива "трябва" и "искам да правиш" не съществуват, според мен, всеки добре усеща от какво се нуждае другия и му го дава с кеф. в този ред на мисли цялата тая тема има едно решение и то е, че и двамата партньора участват равностойно в "свалката". може да е моя си изчанчена прогноза, но аз вярвам, че голяма част от това отношение се запазва после и във връзката. така че, хубаво наблюдавайте как другия прави първата крачка към вас, с внимание към личността ви или с внимание към реакциите на околните, с вяра или със страх, със смелост или със съмнения, с любов или с надменност
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот shhuus » 21 Фев 2012, 01:22

Memento написа:Аууу тук си имаме работа с професионална разбивачка на къщи тц тц ... :D Хитруша си голяма ама внимавай някоя да не му приложи същата тактика, да му каже "Внимавай момченце, имаш си приятелка, ще вземеш да се влюбиш в мен и да я оставиш", и да остави и теб :P

Е, мога само да се надявам, че съм успяла да си вържа мъжа здраво за мен. Ако ли не, здраве да е :P
"Аз-ът е само едно местоимение!"
Аватар
shhuus
 
Мнения: 66
Регистриран на: 10 Фев 2012, 09:04

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот cheap&chic » 21 Фев 2012, 15:00

първо свалящите жени щяли да свалят и други мъже, сега влюбения мъж щял да се влюби в друга жена... надушвам тук някакви тенденции... не бяхме ли всички уникални, или? ако партньорът ти не е специален за теб, то по-добре си остани с доверието само и единствено в себа си
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 7 госта