Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Невена » 21 Фев 2012, 15:27

cheap&chic написа:първо свалящите жени щяли да свалят и други мъже, сега влюбения мъж щял да се влюби в друга жена... надушвам тук някакви тенденции... не бяхме ли всички уникални, или? ако партньорът ти не е специален за теб, то по-добре си остани с доверието само и единствено в себа си


Абсолютно съм съгласна. Не мога да разбера защо за Бога разпъвате локуми и си философствате излишно. Мисля, че въпросът на темата е много прост и лесен за отговор.
Аватар
Невена
 
Мнения: 20
Регистриран на: 19 Фев 2012, 16:16

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Margo » 21 Фев 2012, 15:29

cheap&chic написа:първо свалящите жени щяли да свалят и други мъже, сега влюбения мъж щял да се влюби в друга жена... надушвам тук някакви тенденции... не бяхме ли всички уникални, или? ако партньорът ти не е специален за теб, то по-добре си остани с доверието само и единствено в себа си

Малко ме обърква коментара ти, може ли да те помоля да го обясниш малко по-простичко? А що се отнася до :
Аууу тук си имаме работа с професионална разбивачка на къщи тц тц ... Хитруша си голяма ама внимавай някоя да не му приложи същата тактика, да му каже "Внимавай момченце, имаш си приятелка, ще вземеш да се влюбиш в мен и да я оставиш", и да остави и теб
никой не е застрахован от това. Нека обърнем внимание на свободните мъже, които се страхуват да признаят чувствата си. Вече ми се е случвало и мога да споделя от личния си опит, че на мъжете определено им куцат свалките. Ако една жена не вземе нещата в свои ръце няма как да се получи нещо.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот cheap&chic » 21 Фев 2012, 22:26

ами, мога чисто и просто да обощя, че ако човек истински обича или е влюбен, той рядко се отдава на съмнения и им позволява да го водят, дори в мненията му. колкото до мъжете, които трябвало да им поемаме волана от ръцете, скоро ще започна да предлагам ВИК услуги. тогава обаче ще съм си напълно самодостатъчна, един вид :)
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Memento » 22 Фев 2012, 16:17

cheap&chic написа:ами, мога чисто и просто да обощя, че ако човек истински обича или е влюбен, той рядко се отдава на съмнения и им позволява да го водят, дори в мненията му. колкото до мъжете, които трябвало да им поемаме волана от ръцете, скоро ще започна да предлагам ВИК услуги. тогава обаче ще съм си напълно самодостатъчна, един вид :)


Прекрасно, ако може и жените да се самооплождат няма да са им нужни мъже, цялата земя ще се превърне в амазонско царство :D
Аватар
Memento
 
Мнения: 700
Регистриран на: 11 Яну 2012, 11:13

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот cheap&chic » 22 Фев 2012, 18:06

ами, да, точно това имах предвид, просто често съм метафорична. и изобщо нямам желание еволюцията да ми подари топки, не смятам, че ще е добре за развитието на вида ми :P
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот miki » 13 Мар 2012, 14:30

Има, разбира се, как да няма :lol: Само посетете някое нощно заведение и ще видите за какво става въпрос :mrgreen: На мен лично не ми е приятно, когато това става по агресивен начин и отсрещната страна не приема НЕ за отговор. Има много настоятелни девойки, които са готови да ти скочат на врата :lol: На мен лично не ми харесва :roll:
miki
 
Мнения: 80
Регистриран на: 08 Мар 2012, 10:19

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот VIVI » 02 Май 2012, 15:02

Ами то напоследък май жените са по-активната страна в този случай :mrgreen: На някои мъже им харесва, на други не - въпрос на разбиране и вкус ;) Мисля си обаче, че повечето мъже не харесват агресивното поведение от страна на нежния пол и предпочитат те да са водещи на това, което се случва.
Аз лично не бих "сваляла" мъж, защото искам да съм жена във всяко едно отношение, а ловът определено не е едно от тях :lol:
VIVI
 
Мнения: 63
Регистриран на: 07 Мар 2012, 16:02

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Izabella L » 15 Май 2012, 15:16

Разбира се, че има жени, които свалят мъже и не смятам, че това поведение не е правилно. Нормално е, когато мъжът не поема инициативата, жената да вземе нещата в свои ръце. Няма време за чакане, за предистории и увертюри. Просто бикът трябва се хваща за рогата веднага :P
Izabella L
 
Мнения: 20
Регистриран на: 12 Яну 2012, 10:30

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Камелия » 30 Май 2012, 11:25

Izabella L написа:Разбира се, че има жени, които свалят мъже и не смятам, че това поведение не е правилно. Нормално е, когато мъжът не поема инициативата, жената да вземе нещата в свои ръце. Няма време за чакане, за предистории и увертюри. Просто бикът трябва се хваща за рогата веднага :P

Много добре казано,но искам да те попитам ако една жена предприеме първата крачка и влезе в ролята на сваляча, а мъжът се уплаши и побегне какво правим тогава? Много често се получава тази ситуация, забелязала съм, че последно време мъжете са по-страхливи, предпочитат да са пасивната страна, но защо се случва така?
Камелия
 
Мнения: 183
Регистриран на: 27 Мар 2012, 14:56

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот racheva » 04 Юни 2012, 14:19

Разбира се ,че има такива жени.Както има мъже които немогат да свалят жени,така има и жени които свалят мъже.Това се дължи на възпитание,на характер,на моментни изблици на чувстжа и най-вече на това,какъв е самият човек.http://men.hotnews.bg/n/kak-zhenite-sva ... 12595.html
racheva
 
Мнения: 4
Регистриран на: 04 Юни 2012, 13:58

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 10 госта