Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Archer » 25 Яну 2013, 14:09

Има разбира се, ама и там се иска изкуство. Някои жени го правят толкова плоско, но да не стреляме по пияниста. Обаче трябва да призная, че се срещат и мацки, които знаят как... :P
Archer
 
Мнения: 29
Регистриран на: 25 Яну 2013, 13:38

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот djudjanka » 28 Яну 2013, 17:23

По принцип предпочитам аз да съм обектът на свалката, а не обратното. :P Живеем обаче в 21-ви век и приемам, че жената може да е по-активната и да направи първата крачка, стига да е направено с вкус. Все пак нали и флиртът е изкуство. :) Виждала съм обаче случаи, в които жените буквално се предлагат на мъжа и е много грозна гледка.
Аватар
djudjanka
 
Мнения: 340
Регистриран на: 26 Окт 2012, 14:12

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот ninars » 29 Яну 2013, 12:53

Виждала съм обаче случаи, в които жените буквално се предлагат на мъжа и е много грозна гледка.

Съгласна съм! И във флирта важат законите на изтънченият вкус...
ninars
 
Мнения: 345
Регистриран на: 10 Дек 2012, 19:51

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот deka_k » 17 Фев 2013, 23:00

Въпросът трябва да се зададе обратно ,“Останаха ли мъже които свалят жени“ :lol: .Жените в днешно време са толкова активни,че мъжете няма смисъл да ги свалят,те сами идват и се предлагат.
deka_k
 
Мнения: 16
Регистриран на: 17 Фев 2013, 22:38

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Venito » 21 Фев 2013, 11:03

На зададения въпрос мога да отговоря- ДА,има жени, които свалят мъже. За мен е много по-красиво, когато един мъж ухажва една жена, отколкото обратното. За съжаление в тези времена като че мъжете стават по-пасивни и очакват от жените да ги свалят, да се грижат за тях ,да им повдигат самочувствието, да им родят деца, да ги възпитават.......... а те ако може само да се хвалят колко велики любовници, бащи, съпрузи .... са.
Аватар
Venito
 
Мнения: 38
Регистриран на: 21 Фев 2013, 10:25

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот qna toneva » 06 Мар 2013, 23:24

все по-често се среща явлението-жена да свали мъжа-може би сме по-решителни и нетърпеливи?!
qna toneva
 
Мнения: 162
Регистриран на: 17 Фев 2013, 17:11

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот cheap&chic » 07 Мар 2013, 13:30

Има всякакви хора. Какво се случва между двама човека били те двойка или просто непознати е доста трудно да влиза в рамки и някакви генерални изводи и заключения. аз, например, никога не съм сваляла мъже, но в един момент се оказа, че съм порастнала прекалено умна и красива и мъжете вече ги е страх да ме свалят. седят си в сянка, на тясна пътечка и очакват да мина от там и да ги забърша. пък аз не ме бива в свалките, нямам тренинг още от малка, когато вярвах в любовта и таих надежда, че някой някой ден ще ми спести пренасянето на мебелите, минаването сама по тесни пътеки през нощта и тем подобни неща, които не са ми работа. животът, уви, никак няма нищо общо с андерсеновите приказки и американските филми. слава Богу за това, де. аз харесвам европейски филми, но мъжете в днешно време слушат чалга, това е образно казано и важи за много повече от тях, отколкото някога съм предполагала. както и да е, приказката ми беше, че всичко е строго индивидуално и опира до оная магия, дето е на изчезване, защото душевността ни е на изчезване. ако някой има очи да те види и да те хареса истински за това, което си, целият термин "свалка" остава на фона на това със звучене като "чалга". ако не може да те види и между вас има основно чалга, няма значение кой плаща на оркестъра да свири, защото дори да сте герои, приказките ви са различни
Jupiter aligns with Mars
Аватар
cheap&chic
 
Мнения: 49
Регистриран на: 19 Яну 2012, 15:28

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Siss » 08 Апр 2013, 13:43

Има и такива хитруши, които се правят на недостъпни, а ни изпращат подсъзнателни сигнали, крещящи, че си падат по нас. Много е объркващо и подло, но ги разбирам...Искат игрички на преследване :P
Siss
 
Мнения: 279
Регистриран на: 11 Дек 2012, 13:11

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот rabotnata pchela » 10 Дек 2014, 11:11

cheap&chic написа:Има всякакви хора. Какво се случва между двама човека били те двойка или просто непознати е доста трудно да влиза в рамки и някакви генерални изводи и заключения. аз, например, никога не съм сваляла мъже, но в един момент се оказа, че съм порастнала прекалено умна и красива и мъжете вече ги е страх да ме свалят. седят си в сянка, на тясна пътечка и очакват да мина от там и да ги забърша. пък аз не ме бива в свалките, нямам тренинг още от малка, когато вярвах в любовта и таих надежда, че някой някой ден ще ми спести пренасянето на мебелите, минаването сама по тесни пътеки през нощта и тем подобни неща, които не са ми работа. животът, уви, никак няма нищо общо с андерсеновите приказки и американските филми. слава Богу за това, де. аз харесвам европейски филми, но мъжете в днешно време слушат чалга, това е образно казано и важи за много повече от тях, отколкото някога съм предполагала. както и да е, приказката ми беше, че всичко е строго индивидуално и опира до оная магия, дето е на изчезване, защото душевността ни е на изчезване. ако някой има очи да те види и да те хареса истински за това, което си, целият термин "свалка" остава на фона на това със звучене като "чалга". ако не може да те види и между вас има основно чалга, няма значение кой плаща на оркестъра да свири, защото дори да сте герои, приказките ви са различни

Е, ти ако го играеш, че не ти харесва идеята за любовта, то направо се чудя дали някой те е свалил. Как си го представяш, здрасти, харесах те, ти си моята принцеса, айде да минем под венчилото - кратко, точно и ясно, та да няма свалка. Може и после да минете на принципа, прибира се и от вратата казва "жена, приготвяй се", което значи тая вечер съм на кеф да правя секс. Няма ала-бала. :roll:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот pravilno » 03 Фев 2017, 17:07

Знам, че никога не бих направила първата стъпка - да отида да го заговоря, да го поканя някъде. Иначе хвърлянето на погледи и усмивки коя ли жена не го прави :smile: ! Сега от мятането на белтъци до леглото има много голям път за мен, така че определено не съм от свалящите :lol: .
pravilno
 
Мнения: 508
Регистриран на: 18 Яну 2016, 16:46

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron