Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот miron » 24 Фев 2017, 13:26

Мен жена ме е сваляла, не е толкова лошо, като ти покаже увереност и малко и аз да се почувствам желан, не като някой, който постоянно се моли за желание. Тъй че мога да посъветвам жените да бъдат малко по-смели, не хапем, ако не поискате! :mrgreen: Пък и прави някак си готино впечатление...
miron
 
Мнения: 668
Регистриран на: 22 Мар 2015, 11:01

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот analizatorka » 01 Мар 2017, 23:03

Мисля, че доста са се увеличили даже жените, които свалят мъже :smile: . Сега не си поплюват кой какво ще си помисли, как изглежда - харесат си някой и атаката започва.
analizatorka
 
Мнения: 564
Регистриран на: 18 Яну 2016, 12:13

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Ваня Стойчева » 05 Мар 2017, 10:35

analizatorka написа:Мисля, че доста са се увеличили даже жените, които свалят мъже :smile: . Сега не си поплюват кой какво ще си помисли, как изглежда - харесат си някой и атаката започва.

Което е супер, колко сме стискали зъби, а си трябва смелост! А и в крайна сметка, докато са млади трябва да правят различни неща и да търсят своята половинка. От навеждане на главата файда няма.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Alex_mor » 14 Мар 2017, 16:42

Има разбира се такива жестове и изобщо държание, аз не виждам нищо лошо, когато една жена хареса някой мъж, да се опита да му спечели вниманието, както мъжете се опитваме да свалим някоя жена, ако ни е харесала, така и тя може да го направи.
Alex_mor
 
Мнения: 390
Регистриран на: 18 Юни 2015, 09:39

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Paladin » 26 Окт 2017, 09:39

Случва се и жените свалят мъже, пък и аз не виждам нищо лошо. Когато някой има интерес, той трябва да си го покаже, живеем в много свободни времена, няма лошо да се пита.
Paladin
 
Мнения: 109
Регистриран на: 19 Апр 2017, 09:33

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот rabotnata pchela » 30 Окт 2017, 13:00

И азн е виждам нищо лошо, все пак живеем в равнопоставен свят, какво толкова ще стане, ако си покажеш интереса. Другият вариант е да стоим да чакаме месеци мъже да прояви интерес към нас, че да почне да се пробва и т.н. Няма лошо да си сваляме мъже,какво толкова, нали искаме да сме еманципирани. :mrgreen:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Monika_Spasova » 17 Ное 2017, 11:10

И за мен не е проблем, нали и ние имаме право да изразим чувствата и желанията си, голям праз. Нали не предлагаме брак :mrgreen:
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Предишна

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта