Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Vampire Kiss » 02 Дек 2011, 14:05

...това дали им харесва? Мъже, харесвате ли по-предизвикателни жени, които знаят какво искат и как да го постигнат? Харесвате ли да ви "свалят"?
Vampire Kiss
 
Мнения: 89
Регистриран на: 05 Авг 2011, 14:49

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот зозо » 09 Дек 2011, 17:28

Аз лично никога не съм сваляла мъж. Мисля,че това е някак много принизено поведение. Една жена трябва да се държи достойно и да си знае мястото.
Аватар
зозо
 
Мнения: 74
Регистриран на: 17 Ное 2011, 11:23

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот valiart » 09 Дек 2011, 19:46

зозо написа:Аз лично никога не съм сваляла мъж. Мисля,че това е някак много принизено поведение. Една жена трябва да се държи достойно и да си знае мястото.



Tрадициите не са това, което бяха, мила моя...Пък и чак принизително...Не съм съгласна!
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Ariana » 11 Дек 2011, 14:53

На мен не ми се е налагало да свалям мъж, за което страшно много се радвам :) Не бих направила първата крачка, защото смятам, че това тр да го прави мъжът. Възхищавам се на жените, които могат да си позволят да "свалят" мъже красиво и със стил...и смятам, че това не е за всеки.
Понякога намираме другите в този мрак, а понякога ги губим в него.
Аватар
Ariana
 
Мнения: 35
Регистриран на: 11 Дек 2011, 10:01

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот delinda » 14 Дек 2011, 13:54

valiart написа:
зозо написа:Аз лично никога не съм сваляла мъж. Мисля,че това е някак много принизено поведение. Една жена трябва да се държи достойно и да си знае мястото.



Tрадициите не са това, което бяха, мила моя...Пък и чак принизително...Не съм съгласна!


Не виждам нищо лошо в това една жена да сваля един мъж, стига да е премерено и направено със стил.
Има три неща, които възрастните могат да научат от децата: да бъдат радостни без повод, винаги да са заети с нещо и да се стремят с всички сили към това, което желаят.
Аватар
delinda
 
Мнения: 217
Регистриран на: 16 Сеп 2011, 09:11

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот tweety » 14 Дек 2011, 17:56

Последно време съм забелязала, че жените станаха повече мъже, не знам може и да греша! Но да познавам такива жени и им свалям шапка за това, това са уверени в себе си и способностите си жени, които много добре знаят какво искат и го постигат.
tweety
 
Мнения: 348
Регистриран на: 15 Ное 2011, 10:04

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот deva » 14 Дек 2011, 21:00

Мъжете по някога са доста пасивни и дори да харесват някоя жена седят и не правят нищо съществено.Малко са мъжете без проблеми да покажат по нормален начин че харесват една жена.Няма нищо лошо да свалиш един мъж или поне да се опиташ.Ако и той те харесва може и да е срамежливото момче което е чакало точно това.
Аватар
deva
 
Мнения: 29
Регистриран на: 14 Дек 2011, 20:55

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Margo » 16 Дек 2011, 15:16

зозо написа:Аз лично никога не съм сваляла мъж. Мисля,че това е някак много принизено поведение. Една жена трябва да се държи достойно и да си знае мястото.

Не е точно така!
Представи си ситуацията:
Стоиш в бар и си пийваш поредния коктейл, на бара около теб е пълно с всякакви жени - къде по-красиви от теб, къде не, но всички стоите и гледате пред вас група мъже, които си говорят нещо поглеждайки към вас. Видно е, че коментират вас самите. Ти вече си откроила един от тълпата и си разменяте погледи. Ти му се усмихваш, той ти се усмихва, казвате си наздраве. И в един момент ти си мислиш, че работата ти е в кърпа вързана. Той се запътва към теб, ти си доволна, но той се отклонява и отива при момичето до теб. Няма ли да съжаляваш, че не се запъти първа ти към него?
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот зозо » 16 Дек 2011, 15:20

Margo написа:
зозо написа:Аз лично никога не съм сваляла мъж. Мисля,че това е някак много принизено поведение. Една жена трябва да се държи достойно и да си знае мястото.

Не е точно така!
Представи си ситуацията:
Стоиш в бар и си пийваш поредния коктейл, на бара около теб е пълно с всякакви жени - къде по-красиви от теб, къде не, но всички стоите и гледате пред вас група мъже, които си говорят нещо поглеждайки към вас. Видно е, че коментират вас самите. Ти вече си откроила един от тълпата и си разменяте погледи. Ти му се усмихваш, той ти се усмихва, казвате си наздраве. И в един момент ти си мислиш, че работата ти е в кърпа вързана. Той се запътва към теб, ти си доволна, но той се отклонява и отива при момичето до теб. Няма ли да съжаляваш, че не се запъти първа ти към него?


Не няма да съжалявам, защото явно не съм му харесала достатъчно, за да се постарае малко. Защо аз трябва да го свалям при положение, че на него му е все тая, дали ще е с мен или с друга. Поне аз така разбирам ситуацията, защото ако един мъж наистина те хареса ... повярвай това, че не съм му се "вяснала" по носа ... би го устремило още повече към мен.
Аватар
зозо
 
Мнения: 74
Регистриран на: 17 Ное 2011, 11:23

Re: Има ли жени, които "свалят" мъже? А на мъжете...

Мнениеот Margo » 16 Дек 2011, 15:25

Не мога да се съглася с теб, зозо, не може да стоиш на рафта като експонат и да чакаш някой да те хареса. Ти също трябва да направиш крачка за да има 100% успех.
Margo
 
Мнения: 691
Регистриран на: 08 Апр 2011, 20:46

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 4 госта