Има ли сватба без гаф?

Има ли сватба без гаф?

Мнениеот Frac » 20 Юли 2018, 17:42

Здравейте, винаги ми е интересно как минава една сватба и дали се случва нещо запомнящо се - имам предвид някой гаф :grin: На моята сватба си спомням, че забравихме документите преди гражданското, а на сватбата на братовчедка ми (пак преди гражданското) вуйчо ми си цепна панталоните и се наложи да го изчакаме да се преоблече. Беше много забавно. Такива моменти не се забравят.
Е, вие има ли ли сте гаф на сватбата си или били ли сте свидетел на нещо интересно?
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот Pipilota » 23 Юли 2018, 12:00

Винаги има гафове, особено,ако не се изпълняват ритуалите подред, а някой се пропуска, така има риск да се забрави нещо ключово.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот Lollipop » 23 Юли 2018, 15:41

Винаги има гафове, то без гафове не може. На моята първа сватба, бяхме изпочупили всички чаши и нямахме модерни и красиви сватбени чаши. :bump:
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот Kaya » 23 Юли 2018, 15:55

Мисля, че всяка булка си е представяла сватбата малко по-различно то това, което е била.. :) И все се намира някое малко гафче, но е важно цялостните спомени да са хубави.
Ако си знаете цената, значи се е налагало да я казвате на някого.
Аватар
Kaya
 
Мнения: 2797
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:52

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот Frac » 24 Юли 2018, 16:39

Kaya написа:Мисля, че всяка булка си е представяла сватбата малко по-различно то това, което е била.. :) И все се намира някое малко гафче, но е важно цялостните спомени да са хубави.

Разбира се, но май се помнят повече интересните моменти, тези непредвидените. Сега се сещам за още една изцепка на нашата сватба. В деня на събитието ми носят пилето - и какво да видя-цялото е покрито с шоколад :lol1: Да, изглеждаше супер, но шоколад... Беше поставено на тава, отстрани маруля и завито с целофан. Отиваме в ресторанта и уточнявам пилето да остане с целофана. Идва време за тортата и пилето и даа, естествено целофан нямаше. Бая игра падна, но бая маруля се разпръсна по земята - марулята беше окъпана в олио - стана пързалка и разбира се имаше паднали танцьори :jumpeveryone: Кумът не пожела да си вземе пилето, но ме помоли да му почистя ризата от шоколада!!!
Това бе първото и последното, до сега, пиле с шоколад, което съм виждала. За протокола, в поръчката за украса не бе предвиден шоколад и не знам каква беше тази фантастична идея.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот Тъжна Луна » 24 Юли 2018, 16:55

Гафовете на сватбите са силно препоръчителни, че и да се заснемат - още по-добре. Баси якия спомен, адската мания чуек, жалко че заради весел гаф не си струва да се жени човек. :roll:
Аватар
Тъжна Луна
 
Мнения: 262
Регистриран на: 23 Фев 2018, 13:11

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот Милинка » 24 Юли 2018, 17:10

Е, женитба заради гаф е тъпо. Но пък винаги е забавно да се случи нещо непредвидено и да гледаш изненаданите физиономии на гостите или младоженците :mrgreen:
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Юли 2018, 21:58

Те тея пилета са потресаващи, на една сватба пилето беше сурово и само украсено.. голям майтап падна, защото всички гости бяха едни ловци и така стабилни хора, решиха, че пилето няма да се носи в домовете на кумовете (а и то май тая традиция никой не я спазва и го хвърлят) и в следващия момент украсата беше махната и пилето сурово.
На булката й стана неудобно, но всички бързо го обърнаха на майтап и тя се успокои :) Но колко снимки има с това пиле, стана хит на вечерта. :lol:
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот Rali_hr » 25 Юли 2018, 11:24

Не може да няма някоя издънка, а и какво от това, важното е да не му се обръща голямо внимание, че става много неприятно, ако се направи от мухата слон и най-вече булката страда от това. А за жената сватбата е много, много важна.
Аватар
Rali_hr
 
Мнения: 3333
Регистриран на: 18 Ное 2014, 14:54

Re: Има ли сватба без гаф?

Мнениеот Ваня Стойчева » 21 Сеп 2018, 15:06

Минават доста от сватбите и по конец, разбира се, после държим да разкажем лошото и може би, ако сватбата е минала перфектно, това не е добре, защото няма булката за какво да се оплачи и да се героизира по този начин. Виж,ако е сбъркана тортата, булката се е спънала, свекъравата е говорила глупости, всичко това е добре дошло за разкази след сватбата.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Следваща

Назад към Приказки по женски

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта