Трябва ли да ни обезщети Виваком, заради аварията и спирането на интернет, телефон и телевизия?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Трябва ли да ни обезщети Виваком, заради аварията и спирането на интернет, телефон и телевизия?

Мнениеот Stark » 26 Юли 2018, 10:04

Frac написа:Ами като няма ток - определено има истерия, още повече, ако е зимата! Разбира се компенсации няма, но потърпевшите винаги сме ние-клиентите. И според мен винаги има истерия при внезапна и непредвидима авария - ток, вода, интернет, липса на лекари, лекарства, път и какво и да се сетите. Когато се случи един пък - някак е разбираемо, но когато е редовна практика, еми сори, но държат да се плаща и на датата спират услугата!

А в случая това редовна практика ли е? Аз съм на Виваком от години и това се случва за първи път да замрат телефони и интернет... :roll:
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00

Re: Трябва ли да ни обезщети Виваком, заради аварията и спирането на интернет, телефон и телевизия?

Мнениеот Jolene » 26 Юли 2018, 11:31

Правилно е да обезщететят потребителите си ,могат да пуснат на всички безплатен интернет да речем за бонус. Ние не сме виновни, а те трябва да спазват договореностите , които има помежду ни.
Jolene
 
Мнения: 156
Регистриран на: 30 Апр 2017, 07:59

Re: Трябва ли да ни обезщети Виваком, заради аварията и спирането на интернет, телефон и телевизия?

Мнениеот Dipsy » 26 Юли 2018, 17:06

Не знам за обезщетение, ама баба ми каквато е телефонистка.. едни притеснения, едни шашкания.. ама какво, ама как, ама защо, кръвно вдигнала чак. Сякаш все с телефони сме били. Идеята за обезщетение като отпуснат безплатен нет или някоя бонус минута към договора не е лошаво пък и мобилен оператор га го глобиш все му е малко :cheerleaderkid:
Аватар
Dipsy
 
Мнения: 200
Регистриран на: 16 Мар 2018, 16:35

Re: Трябва ли да ни обезщети Виваком, заради аварията и спирането на интернет, телефон и телевизия?

Мнениеот Ваня Стойчева » 07 Авг 2018, 14:49

Има обезщетение, което мисля, че вече обаче не може да се активира, за безплатен интернет и безплатни телевизионни канали.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron