Строеж в 21 век - училище без тухли?!

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Строеж в 21 век - училище без тухли?!

Мнениеот Mon_ton » 24 Юли 2018, 09:30

Искам да ви разкажа колко бях потресена, когато разбрах от братовчедка ми, че училището на дъщеря й се състои само от колони, дограма и гипсокартон, а по поръчката отишли около 4-5 милиона лева за построяването на училището.
Наложило се да изведат децата от сградата, защото била опасна, а тази година родителите протестират, да се направи нещо, което и накарало най-накрая кмета да се вземе в ръце. :shock:
Вие какво мислите за новото строителство, дали това се случва и по жилищните сгради, след като не им пречи училището да построят ей така на две на три, та те постройките в американските филми са по-издръжливи... :shock:
И най-вече ми е интересно, защо не се изискват парите от фирмата, да бъдат върнати, след като не са изпълнили поетия ангажимент?!? Защото все е на някой наш, нали..
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Строеж в 21 век - училище без тухли?!

Мнениеот Ваня Стойчева » 24 Юли 2018, 10:00

Четох го в новинарски сайт, направо съм потресена от глупостта и алчността на хората, в желанието си да вложат малко и да вземат много застрашават живота на децата!
Трябва да има санкции за фирмата и тя да бъде накарана да върне цялата сума, а не само част от парите!
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Строеж в 21 век - училище без тухли?!

Мнениеот Локумът » 24 Юли 2018, 15:44

Тва вече е върхът на наглостта! лошото е, че и аз не съм чул да карат фирмите изпълнители да връщат парите, може би щото няма нищо случайно при обществените поръчки...
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта