Кой е виновен за пожарите в Гърция?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Кой е виновен за пожарите в Гърция?

Мнениеот Jully » 25 Юли 2018, 12:31

Не вярвам, че има човек, който да не е съпричастен с трагедията на южната ни съседка. Десетки хора са загинали в огнения ад предишната вечер, цели семейства са намерени изгорели, прегърнали децата си. Признавам си, че дори ми е трудно да го напиша това нещо, не мога да си представя ужаса, който са изпитали децата и родителите им, да знаят, че живеят в хубава и цивилизована страна и в следващия момент да бъдат заклещени, прегърнали най-близките си на прага на смъртта, знаещи и сигурни, че умират. Това са усещания, които трябва да са останали в миналото, във времената, за които само четем и не бива да се случват в 21 век.
Кой според вас е отговорен за случилото се и може ли изобщо да коментирате ситуацията? Потресена съм на колко негативни коментари попадам в мрежата, сякаш тези хора са го заслужили. Всъщност, никой не го заслужава, често сме заложници на собствените си управляващи, които са емблема на народа ни...
Наиситна жалко за всички починали хора, трагедията е огромна и искрено пожелавам на всички, да не попадаме на такива новини никога повече. :-|
Аватар
Jully
 
Мнения: 1471
Регистриран на: 30 Апр 2015, 09:36

Re: Кой е виновен за пожарите в Гърция?

Мнениеот Дидето » 25 Юли 2018, 16:19

Винаги е виновна хорската глупост и немарливост. Няма кой друг да е.
Дидето
 
Мнения: 54
Регистриран на: 15 Юни 2018, 10:30

Re: Кой е виновен за пожарите в Гърция?

Мнениеот Stark » 26 Юли 2018, 10:11

не знам кой е виновен, теориите са много, но или става въпрос за умишлен палеж или за инцидент. Каквато и да е причината, много хора са загинали, за съжаление... В 21 век наистина да се случват такива неща е ужасяващо.
Аватар
Stark
 
Мнения: 260
Регистриран на: 14 Мар 2017, 12:00


Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта