Трябва ли да чистя Фейсбук-а си от починали хора? Вие правите ли го?

Всяко мнение има място на ринга и никой противник не е за подценяване - не се караме, а дискутираме!

Re: Трябва ли да чистя Фейсбук-а си от починали хора? Вие правите ли го?

Мнениеот Monika_Spasova » 08 Авг 2018, 17:30

няма как фейсбук да разбере, че някой човек е починал. За съжаление, освен ако роднините не знаят - разбирайте не знят и паролата на някой, те няма как да изтрият профила му. Аи кой има мислите, желанието и всичко останало да заличи навсякъде близкия си човек. Просто забравяте за съществуването на профилите и това е, действате както го чувствате, има хора, често постват по стенит ена починалите различни неща от типа на "липсваш ми".
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Трябва ли да чистя Фейсбук-а си от починали хора? Вие правите ли го?

Мнениеот Буба Мара » 15 Окт 2018, 15:16

Аз до този момент май нямам във фейсбук профил на приятел, който не е между живите. Но не.. не бих го премахнала. Аз обичам да се връщам назад и да си спомням за някой, който вече го няма. Мнения от рода - пази го в паметта си, той винаги ще е с теб са ми дрън дрън. Пак може да пазя вече умрял човек в душата си, но винаги ще предпочитам да се върна към образа и личността му след време. А времето, в което живеем и спомените ни за някой, който вече не е с нас се изменят. :+1:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Трябва ли да чистя Фейсбук-а си от починали хора? Вие правите ли го?

Мнениеот Malina » 15 Окт 2018, 15:33

Имаш право, Буба Мара, понякога само спомена на стига, човек иска да види какъв е бил, какво е споделил да си припомни повече. Но хората са различни, някои се ужасяват от смърта и искат да забравят тези хора.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Предишна

Назад към Сблъсък

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта