Наднормено тегло и сексуален апетит

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот Andrey » 07 Авг 2018, 09:36

Възможно е да има връзка, по принцип килограмите влияят като цяло на качеството на живот, особено, ако са ти скоро придобити,а ко си ги имаш цял живот, може би няма да са от такова голямо значение. Много често и психологическия фактор има значение.
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04


Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот kalinka-kuku » 09 Авг 2018, 18:25

Между наднормено тегло и наднормено тегло има разлика, някои модели, които ги видят плюс сайз също ги квалифицират като жени с наднормено тегло, а те са супер красиви и нямат нищо в излишък, прпосто са по-пищни.
А сексът според мен е свързан главно с ежедневието, ако то е натоварено и сме недоволни и депресирани няма как да ни се прави секс.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот Dalia » 13 Авг 2018, 20:28

И аз мисля, че желанието за секс няма нищо общо с килограмите, но това си е лично мое мнение. Всичко е психика и опира до това вие имате ли комплекси или не. Аз лично имам много познати доста пухкавички така да го кажа,и от двата пола, които са си доста активни. Партн'орът също е от голямо значение , ако не се чувствате желана, ще изгубите страст и още как...
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот Malina » 14 Авг 2018, 09:27

Определено не е само до физическо състояние, а и състоянието на духа е много важно. Ако в двойката няма привличане, нормално е да няма и секс въпреки килограмите. Много двойки, дори и по-слаби се оплакват от липса на интимност между партньорите.
Иначе за килограмите винаги може да се направи нещо, те не са завинаги с нас, можем да променим положението.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот Локумът » 14 Авг 2018, 13:59

Според мен е нормално да са свързани нещата, дебелите хора имати проблеми с хормоните, които са си отговорни и за секса и за всичко в тялото ни, ако някой конкретен е сбъркан, то ей ти го проблемът.
Аватар
Локумът
 
Мнения: 2167
Регистриран на: 20 Яну 2015, 16:48

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот Frac » 14 Авг 2018, 16:33

Аз имам доста приятелки с пухкави фигури и честно казано много им се радвам-много добре си се чуватват и не са лишени от мъжко внимание и секс. Стараят се да намалят малко килограмите поради здравословни причини, но не изпадат в драстични диети (тук говоря за 2 девойки). Може би ключът е към себехаресването -самочувствие и щастие.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот Dalia » 14 Авг 2018, 18:08

Frac написа:Аз имам доста приятелки с пухкави фигури и честно казано много им се радвам-много добре си се чуватват и не са лишени от мъжко внимание и секс. Стараят се да намалят малко килограмите поради здравословни причини, но не изпадат в драстични диети (тук говоря за 2 девойки). Може би ключът е към себехаресването -самочувствие и щастие.


:goodpost:
Така е, харесва ли човек себе си няма да има никакви проблеми, нито в сексуално отношение, нито в някакво друго.
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот qwerryyy » 15 Авг 2018, 10:11

Човек може да се харесва, но да има хормонални проблеми, които пречат на сексуалното желание, колкото и да се намираме за секси.
Аватар
qwerryyy
 
Мнения: 1134
Регистриран на: 24 Фев 2015, 21:03

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта

cron