Наднормено тегло и сексуален апетит

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот Viktoriya11 » 02 Авг 2018, 10:39

Имам проблеми с килограмите. Заедно с това и нямам желание за секс. Свързано ли е?
Viktoriya11
 
Мнения: 49
Регистриран на: 29 Яну 2018, 09:35

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот ivan.stoqnov » 02 Авг 2018, 16:58

Може и да има някаква връзка, но всичко зависи ти как се чувстваш, дали харесваш тялото си или повечето кг са ти повлияли и на самочувствието. Аз нямам такива проблеми, независимо, че доста честичко клоня в посока към наднорменото тегло, но си харесвам тялото и това не ми създава неудобства.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот Буба Мара » 02 Авг 2018, 17:11

Може и да има нещо общо. Четох някъде за изследване, според което жените докато са на диета или са подложени на някакво гладуване, сексуалният им апетит се увеличавал в пъти.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот ivan.stoqnov » 02 Авг 2018, 17:58

Абе то има и изселдване, което пък твърди, че при мъжете с наднормено тегло намалява тестостеронът и се превъръща в естроген, но тъй като темата я повдига жена, не разбрах тя за себе си ли пита или по принцип?
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот Viktoriya11 » 02 Авг 2018, 20:55

ivan.stoqnov написа:Абе то има и изселдване, което пък твърди, че при мъжете с наднормено тегло намалява тестостеронът и се превъръща в естроген, но тъй като темата я повдига жена, не разбрах тя за себе си ли пита или по принцип?

За себе си питам, доста ми идват килограмите и съм загубила всякакво усещане за секс.
Viktoriya11
 
Мнения: 49
Регистриран на: 29 Яну 2018, 09:35

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот ivan.stoqnov » 03 Авг 2018, 18:02

И таз хубава работа! Според мен не си загубила усещане за секс, а може би не се харесваш такава. Тогава си помисли да предприемеш диета или нещо друго и да ги махнеш тия килограми. Аз като мъж мога да ти кажа, че мъжете колкото и да не си признават харесват по-закръгленичките жени, на които има какво да им се щипне. Не се тревожи толкова, не мисли за килограмите, а се отпусни и се забавлявай, че животът си преминава.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот CinemaFreak » 06 Авг 2018, 12:14

Свали малко килограми, по-добре ще ти подейства!
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот Snejna » 06 Авг 2018, 13:51

Всичко е до партньор, познавам една двойка, жената е към 170 килограма и е супер сексуално активна, направо ми идва в повече някой път, като ги знам, че са като животни, само се чудят как да правят секс. :shock: та.. дали е от килограми не знам, според мен партньорът има основна заслуга, ако той полага грижа за половинката си, сексуалното желание няма да изчезне.
Аватар
Snejna
 
Мнения: 2566
Регистриран на: 19 Ное 2014, 16:41

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот Viktoriya11 » 06 Авг 2018, 16:02

Snejna написа:Всичко е до партньор, познавам една двойка, жената е към 170 килограма и е супер сексуално активна, направо ми идва в повече някой път, като ги знам, че са като животни, само се чудят как да правят секс. :shock: та.. дали е от килограми не знам, според мен партньорът има основна заслуга, ако той полага грижа за половинката си, сексуалното желание няма да изчезне.

170 килограма? Бррррр...
Моля те, недей така говори.
Viktoriya11
 
Мнения: 49
Регистриран на: 29 Яну 2018, 09:35

Re: Наднормено тегло и сексуален апетит

Мнениеот Pipilota » 06 Авг 2018, 18:14

Какво толкова, жените, дори и пълни или дебели ги наричайте и т еимат сексуален живот, какво толкова? Естетически и да не ви харесва идеята, тва е живота, има всякакви хора.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Следваща

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта