Сватбите на дати с еднакви числа

Споделете всичко, което ви вълнува – любопитни факти, мнения или размишления. Общи приказки по общи теми.

Сватбите на дати с еднакви числа

Мнениеот Andrey » 07 Авг 2018, 10:03

Имам няколко познати, които решиха символично да се подпишат утре в общината и да станат семейство, само защото датата им харесва, а след това, ще имат купон през следващите седмици и месеци, но реалната им годишнина ще бъде утре. :roll:
Не са единици, има и много, които са ожениха преди години на 07.07.07, или пък на какви ли не други дати, които имат еднакви числа.. 10.10.10, например и т.н. :roll: 11.12.13г... и примери още много, ако се замисля.
Дали датата има голямо значение, при сключването на брак, гарантира ли щастие, прави двойката специална ... или каква е причината всички да избират, освен, че изглежда готино. Според вас има ли значение датата за брака?
Аватар
Andrey
 
Мнения: 1730
Регистриран на: 20 Ное 2014, 10:04

Re: Сватбите на дати с еднакви числа

Мнениеот rabotnata pchela » 07 Авг 2018, 10:22

Голямо ала-бала според мен :mrgreen:
Не бих тръгнала да се женя на някоя дата, само за да е по-интересно, а ито като се ожениш с още 10000000 човека на същия ден, къде е уникалното? :)
А иначе не вярвам в номерологията и бих казала, че датите са си дни като дни. Сега четох, че не бил подходящ утрешния ден, защото в България числото 8 се свързвало с негативни енергии.
но всеки има право да вярва във всякакви щуротии, аз лично свързвам чистлото 8 с безкрайността.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Сватбите на дати с еднакви числа

Мнениеот Ваня Стойчева » 07 Авг 2018, 14:24

На мен ми харесва, има нещо специално, защото шансът по такъв начин да се наредят цифрите е много минимален, случва се на 100 години, та ако не и на 1000 :)
Затова е специално и различно, не вярвам пък датата да има отношение върху успеваемостта на брака, затова това не мога да го коментирам.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Сватбите на дати с еднакви числа

Мнениеот Frac » 07 Авг 2018, 17:38

Ми малко не разбирам, сякаш няма да си запомниш сватбата на коя дата е :)
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Сватбите на дати с еднакви числа

Мнениеот Lollipop » 08 Авг 2018, 09:16

Никакво значение няма на кой ден сте се оженили, но хората са различни, някои искат да си мислят, че денят, който са избрали е специален. Всъщност, нищо, никога не дава гаранция, че бракът ще е успешен накрая. Аз бих съобразила датата на брака си с много по-различни фактори от това, дали числата в нея са еднакви, последователни или пък ей така - добре си звучат, като 2,4,6 :D
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Re: Сватбите на дати с еднакви числа

Мнениеот Mon_ton » 08 Авг 2018, 15:56

Нека се женят хората, някои имат нужда от повече символика в деня, който са избрали, такива са, вярвят че това ще им донесе късмет, или пък не мислят нищо подобно, ами си смятат, че датата им харесва повече.
Аватар
Mon_ton
 
Мнения: 2768
Регистриран на: 24 Ное 2014, 15:54

Re: Сватбите на дати с еднакви числа

Мнениеот Милинка » 09 Авг 2018, 17:37

Аз пък мисля, че е готино. Един ден и моята сватба ще е на запомняща се дата - така няма да те забравят и близки и приятели ще поздравяват.Е, то близките са ясни, но и по-далечните ще се сещат.
Аватар
Милинка
 
Мнения: 157
Регистриран на: 13 Мар 2018, 18:16

Re: Сватбите на дати с еднакви числа

Мнениеот kalinka-kuku » 09 Авг 2018, 18:05

Милинка написа:Аз пък мисля, че е готино. Един ден и моята сватба ще е на запомняща се дата - така няма да те забравят и близки и приятели ще поздравяват.Е, то близките са ясни, но и по-далечните ще се сещат.

Дали ще си спомнят, надали, но ти ако се ослушваш много, може би няма да имаш голям избор. Интересните дати скоро ще свършат.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Сватбите на дати с еднакви числа

Мнениеот Kalina75 » 10 Авг 2018, 14:47

Това и за мен не някакъв вид нова "изгъзица" (извинявам се за думата). Дали си на 07.07.07 или 27.04.13 е абсолютно без значение. Годината се променя, те няма да празнуват никога повече годишнината си на същата дата...
Kalina75
 
Мнения: 17
Регистриран на: 15 Май 2018, 17:23

Re: Сватбите на дати с еднакви числа

Мнениеот Malina » 10 Авг 2018, 16:36

Всеки, когато избира датата си влага някаква символика, дали ще е ден, който му е специален, дали ще е ден, който по сметки излиза готин или нещшо такова. Така е и естествено, искаме да направим деня още по-специален, по-уникален, още по-запомнящ се.
Макар че вътрешнод а знаем, че няма никакво значение, но има и хора търсещи символика - първа среща, първи секс..
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Следваща

Назад към Общи приказки

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта