Знаете ли, че може да замразите яйцеклетки и бихте ли го направили?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Re: Знаете ли, че може да замразите яйцеклетки и бихте ли го направили?

Мнениеот annamaria » 05 Авг 2019, 16:06

Tinki написа:Разбира се. Успеваемосттта се влияе от професионализма на екипа, който следва да извърши ин витрото. Провежданото лечение трябва да е адекватно.


Да и на това му се казва работа в екип. Разбира се, че е важна спойката.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Знаете ли, че може да замразите яйцеклетки и бихте ли го направили?

Мнениеот tinkerbell » 05 Авг 2019, 16:18

annamaria написа:Доктор Лачев е наистина много добър специалист, но да ти кажа честно и ембрилога има голяма роля за успеваемостта при ин витрото. Важно е да работят в тандем и да постигат успех при двойките с проблеми.

Да ви кажа, че всички в тази болница са големи лекари! Изобщо целия персонал всички са на ниво. Аз извадих голям късмет с д-р Бойко Димитров, който успя да запази матката ми при операцията за отстраняването на миомния възел. Възстанових се и вече съм пушка. Мисълта ми е , че годинките се навъртат и с тях и болестите, та задължително запазете яйцеклетки, ако нямате деца.
Аватар
tinkerbell
 
Мнения: 606
Регистриран на: 05 Фев 2016, 18:46

Re: Знаете ли, че може да замразите яйцеклетки и бихте ли го направили?

Мнениеот annamaria » 06 Авг 2019, 15:22

tinkerbell написа:
annamaria написа:Доктор Лачев е наистина много добър специалист, но да ти кажа честно и ембрилога има голяма роля за успеваемостта при ин витрото. Важно е да работят в тандем и да постигат успех при двойките с проблеми.

Да ви кажа, че всички в тази болница са големи лекари! Изобщо целия персонал всички са на ниво. Аз извадих голям късмет с д-р Бойко Димитров, който успя да запази матката ми при операцията за отстраняването на миомния възел. Възстанових се и вече съм пушка. Мисълта ми е , че годинките се навъртат и с тях и болестите, та задължително запазете яйцеклетки, ако нямате деца.


Кога ти се е случило всичко това? Всъщност ти имаш ли деца?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Знаете ли, че може да замразите яйцеклетки и бихте ли го направили?

Мнениеот Tinki » 09 Авг 2019, 13:53

Дано даде повече информация за случая. И важното е, че е запазена матката, за да може да има деца, ако сега няма.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Знаете ли, че може да замразите яйцеклетки и бихте ли го направили?

Мнениеот annamaria » 12 Авг 2019, 15:50

Не са шега работа тези операции. Но най-важното е, че доктор Димитров е успял да запази матката.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Знаете ли, че може да замразите яйцеклетки и бихте ли го направили?

Мнениеот Tinki » 13 Авг 2019, 16:12

Никоя операция не е приятна. Но когато става дума за тежки гинекологични операции, хубави новини като тази заслужават внимание.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Знаете ли, че може да замразите яйцеклетки и бихте ли го направили?

Мнениеот annamaria » 14 Авг 2019, 14:17

Разбира се, че такива новини имат своето хубаво нещо. Доктор Бойко Димитров е наистина добър специалист, който се справя успешно с такъв род операции.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Знаете ли, че може да замразите яйцеклетки и бихте ли го направили?

Мнениеот Tinki » 15 Авг 2019, 16:24

Доколкото знам, доктор Бойко Димитров е доста търсен специалист точно за такива женски проблеми- кисти, миоми и т.н.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Знаете ли, че може да замразите яйцеклетки и бихте ли го направили?

Мнениеот annamaria » 15 Авг 2019, 16:49

Определено е много добър специалист, както за раждания, така и за диагностика и лечение на женски интимни проблеми.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Знаете ли, че може да замразите яйцеклетки и бихте ли го направили?

Мнениеот Tinki » 16 Авг 2019, 11:12

Всички лекари там са много добри специалисти. Като екип всичси са страхотни.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

ПредишнаСледваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта