Връзката ми не върви след 20 години брак

Отношенията между мъжа и жената, въпроси и проблеми по пикантни теми

Re: Връзката ми не върви след 20 години брак

Мнениеот Monika_Spasova » 14 Авг 2018, 18:34

Изобщо,щом сте стигнали дотук е голямо постижение и от вас зависи да не се разделяте, ртябва отново да откриете пламъка помежду си... само той може да спаси връзката ви, поне малко, опитайте се да бъдете по-често интимни, правете нещо мило, поканете го на романтична вечеря, организирайте изненада, помислете си,какво правихте, когато се влюбихте :)
Аватар
Monika_Spasova
 
Мнения: 2097
Регистриран на: 07 Апр 2015, 11:32

Re: Връзката ми не върви след 20 години брак

Мнениеот annamaria » 15 Авг 2018, 16:11

Не би трябвало при така описаните отношения да имате проблеми в секса. Да не би нещо ти да изпитваш притеснения или пък той? Не знам на колко си години, но все пак като мине жената 40, либидото поспадва- имаш ли някакви интимни смущения или предразсъдъци?
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Връзката ми не върви след 20 години брак

Мнениеот Lisica » 15 Авг 2018, 16:20

Имаш 2 години да съживиш искрицата между вас. Намери начини да правите нещо заедно, повече секс, повече закачки, повече флирт, повече подаръци, повече време насаме. КОгато сте заедно старай се да привличаш вниманието му, вместо да страните и да излизате по отделно.
Аватар
Lisica
 
Мнения: 1044
Регистриран на: 25 Мар 2015, 09:55

Re: Връзката ми не върви след 20 години брак

Мнениеот Lollipop » 28 Авг 2018, 16:13

Правете навреме нещо! И аз така имах един брак, всичко супер, дъщеря ми като стана на 12 и почна да излиза сама, ние с таткото като кукувици и в крайна сметка набързо се разделихме. Сега съм отново омъжена, но с този си съпруг не си позволявам това. Почти всеки уикенд ходим някъде, записали сме се и на курс по готварство и е много забавно.
Казала съм му,че не искам да преживявам у дома в скука, дано да е дългогодишно решение.
Аватар
Lollipop
 
Мнения: 2728
Регистриран на: 14 Ное 2014, 15:55

Предишна

Назад към Интимно

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта