Съобразявате ли се с флага на морето?

Тук е мястото за вашия коментар за събитията от страната и чужбина!

Re: Съобразявате ли се с флага на морето?

Мнениеот Frac » 24 Авг 2018, 17:36

За съжаления винаги има такива, които се смятат за големи плувци или просто са мн яки и на тях не може да им се случи нещо. То ние хората не се пазим, а чакаме някой друг да ни помага после.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Съобразявате ли се с флага на морето?

Мнениеот Ваня Стойчева » 27 Авг 2018, 14:04

Хората търсят удоволствие и като видят белята пред тях се сетят, че не са безсмъртни,а ма за кратко, на другия ден пак правят това, което те сметнат за добре.
тук вървим винаги срещу правилата и се оплакваме, че "закони" няма.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24

Re: Съобразявате ли се с флага на морето?

Мнениеот Frac » 27 Авг 2018, 17:37

С природата е трудно да се борим. Затова трябва да сме предпазливи, но уви... трябва да се превъзпитаваме и да възпитаваме разумно децата си, че колко си отидоха от забавни скокове и селфита.
Аватар
Frac
 
Мнения: 626
Регистриран на: 23 Фев 2018, 17:55

Re: Съобразявате ли се с флага на морето?

Мнениеот ivan.stoqnov » 27 Авг 2018, 17:52

Разбира се, че се съобразявам. То с морето шега не бива.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Съобразявате ли се с флага на морето?

Мнениеот Pipilota » 28 Авг 2018, 09:48

Моят големият се опитва да ми прави номера, не иска да се съобразява, затова пък го пращам само на лагери сам, иска да ходи с приятелски семейства, с други, ако му имам доверие, че няма да направяи някоя глупост като да се направи на супер плувец,бих го пуснала. Но и не мога да имам доверие на чуждите родители, колко сериозно биха приели положението по морето, затова по-добре да ми е мирна главата и да си ходи по лагери, дето хората им казват - влизай във водата, излизай от водата. :mrgreen:
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Съобразявате ли се с флага на морето?

Мнениеот Буба Мара » 28 Авг 2018, 17:29

Съобразявам се. Но съм свидетел на нагло и грубо отношение на спасителите, както и от страна на плажуващите. И въпреки това, специално за вторите, които обожават да плуват след шамандурата - в длъжностната характеристика на спасителите пише, че спасителят е длъжен да те спаси до шамандурата. След нея - не.
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Съобразявате ли се с флага на морето?

Мнениеот kalinka-kuku » 01 Сеп 2018, 10:48

Буба Мара написа:Съобразявам се. Но съм свидетел на нагло и грубо отношение на спасителите, както и от страна на плажуващите. И въпреки това, специално за вторите, които обожават да плуват след шамандурата - в длъжностната характеристика на спасителите пише, че спасителят е длъжен да те спаси до шамандурата. След нея - не.

Обаче, ако стане нещо - то спасителят е виновен! Разбирам ги и тях, сигурно им е писнало по цял ден да се занимават с идиоти, докато висят на жегата. Отговорност трябва от всички!
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Съобразявате ли се с флага на морето?

Мнениеот *Пролет* » 12 Дек 2018, 16:59

Винаги. Какво и на кого доказвам, ако вляза в бурното море. Не го разбирам и не го оправдавам.
Аватар
*Пролет*
 
Мнения: 103
Регистриран на: 08 Ное 2018, 12:47

Предишна

Назад към Актуални теми и новини

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта