Гражданска отговорност от ЗК "Олимпик" АД - какво да правя?

Вашите права, социална политика и законодателство. Никой от нас не е безгласна буква.

Гражданска отговорност от ЗК "Олимпик" АД - какво да правя?

Мнениеот CinemaFreak » 23 Авг 2018, 11:29

Още карам с моята застраховка от Олимпик, не знам какво да правя. Не съм виновен, че компанията е фалирала, имам дата на стикера, имам документ, че съм платил. Дали си струва да плащам нова отговорност, моята изтича след 2 месеца.
Никой няма да ми върне парите, а да дам мои - нямам.
Ако ме хванат от КАТ - чувам, че вдигали рамене и казвали, че не е от тяхната компетенция. Дано само не стават катастрофи.
Вие какво ще направите?
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34

Re: Гражданска отговорност от ЗК "Олимпик" АД - какво да правя?

Мнениеот dinkog » 23 Авг 2018, 11:38

До вчера беше гратисния период, тва е положението, платил неплатил към Олимпик, днес трябва да се подновиш, иначе хванат ли те ще те третират като, че нямаш гражданска, без значение форсмажорните обстоятелства.
Има много компании, които предлагат разсрочено плащане на месеци, първоначалната вноска е около 50-60лв. Нямаш друг избор, ако трябва вземай заем, обаче очаквам акция да има тея дни, точно в търсене на провинили се. В крайна сметка някой лев трябва да влезе в хазната от създалата се ситуация и някой да намаже.
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Гражданска отговорност от ЗК "Олимпик" АД - какво да правя?

Мнениеот CinemaFreak » 23 Авг 2018, 11:54

dinkog написа:До вчера беше гратисния период, тва е положението, платил неплатил към Олимпик, днес трябва да се подновиш, иначе хванат ли те ще те третират като, че нямаш гражданска, без значение форсмажорните обстоятелства.
Има много компании, които предлагат разсрочено плащане на месеци, първоначалната вноска е около 50-60лв. Нямаш друг избор, ако трябва вземай заем, обаче очаквам акция да има тея дни, точно в търсене на провинили се. В крайна сметка някой лев трябва да влезе в хазната от създалата се ситуация и някой да намаже.

Значи, да плащам и да не го мисля много. Неприятно.
CinemaFreak
 
Мнения: 86
Регистриран на: 26 Фев 2018, 10:34

Re: Гражданска отговорност от ЗК "Олимпик" АД - какво да правя?

Мнениеот dinkog » 23 Авг 2018, 12:01

Ако има някакво чудо, дето да ви спаси и да ви върне някакви пари, няма да е веднага. В момента се водиш, че нямаш гражданска, вчера слушах новините, гратисен период е имало от 5 дена за всички да си подновят застраховките. Съжалявам... :-|
Аватар
dinkog
 
Мнения: 611
Регистриран на: 21 Мар 2015, 11:37

Re: Гражданска отговорност от ЗК "Олимпик" АД - какво да правя?

Мнениеот rabotnata pchela » 23 Авг 2018, 16:07

Като си знам късмета, се учудих, че нашата кола не е застрахована при тях :lol:
Иначе майтапа настрана, много неприятно, може някой преди 2-3 месеца да я е подновил и да е платил годишна такса... определено е кофти, да ти фалира застрахователя, този, на който трябва да разчиташ. :( надявам се поне повечето хора да са били на края на полиците си. :-|
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53


Назад към Социални дейности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта