Сексуалните стимуланти - природни и лекарствени продукти

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот qproin » 24 Окт 2011, 15:42

Няма лошо, с такова ежедневие е трудно да сме винаги в перфектна форма, а да ядем магданоз и шоколад не знам дали ще е много от полза.
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот valiart » 24 Окт 2011, 15:53

qproin написа:Няма лошо, с такова ежедневие е трудно да сме винаги в перфектна форма, а да ядем магданоз и шоколад не знам дали ще е много от полза.



ооо, шоколада действа добре на мъжете ;) даже Много добре :D
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот kriskiss2001 » 25 Окт 2011, 13:36

valiart написа:
qproin написа:Няма лошо, с такова ежедневие е трудно да сме винаги в перфектна форма, а да ядем магданоз и шоколад не знам дали ще е много от полза.



ооо, шоколада действа добре на мъжете ;) даже Много добре :D

Някой те е излъгал явно, защото му се е яло шоколад. Жената до мъжа е важна, а не шоколада, и 1 кило да изяде, ако не му харесваш нищо няма да стане, слушай ме, имам опит и ти давам мъжко мнение
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот Bella » 25 Окт 2011, 13:51

kriskiss2001 написа:
valiart написа:
qproin написа:Няма лошо, с такова ежедневие е трудно да сме винаги в перфектна форма, а да ядем магданоз и шоколад не знам дали ще е много от полза.



ооо, шоколада действа добре на мъжете ;) даже Много добре :D

Някой те е излъгал явно, защото му се е яло шоколад. Жената до мъжа е важна, а не шоколада, и 1 кило да изяде, ако не му харесваш нищо няма да стане, слушай ме, имам опит и ти давам мъжко мнение

:lol: :lol: :lol: Дяволски си прав, но на мъжете почти всички жени им харесват докато при жените не е точно така.
Аватар
Bella
 
Мнения: 233
Регистриран на: 20 Сеп 2011, 15:17

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот kriskiss2001 » 25 Окт 2011, 14:00

ооо, не е точно така, имал съм случай на красива жена, която ме иска, а съм и отказвал, колкото и невероятно да ти звучи. Всеки си знае и преценява за себе си
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот valiart » 25 Окт 2011, 14:56

Ха ха, еее вдигна ми самочувствието. А аз си мислих, че му е такъв от шоколада :lol: :lol: :lol:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот kriskiss2001 » 25 Окт 2011, 15:03

valiart написа:Ха ха, еее вдигна ми самочувствието. А аз си мислих, че му е такъв от шоколада :lol: :lol: :lol:

Не се залъгвай, че е от шоколада, като си готина и те обича не му трябва шоколад. Слушай какво ти казвам. А колкото до самочувствието , той на теб ти вдига самочувствието, а ти на него ............ самолета. Така, че политайте от удоволствие е не го мисли това ;)
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот qproin » 25 Окт 2011, 22:29

kriskiss2001 написа:
valiart написа:
qproin написа:Няма лошо, с такова ежедневие е трудно да сме винаги в перфектна форма, а да ядем магданоз и шоколад не знам дали ще е много от полза.



ооо, шоколада действа добре на мъжете ;) даже Много добре :D

Някой те е излъгал явно, защото му се е яло шоколад. Жената до мъжа е важна, а не шоколада, и 1 кило да изяде, ако не му харесваш нищо няма да стане, слушай ме, имам опит и ти давам мъжко мнение[/quo
Тръпка, емоция, страст- това е нужно, а ако липсват всеки да действа както знае. Ама съм съгласна за шоколада, не го ли кефиш мъжа няма достатъчно силен стимулант
qproin
 
Мнения: 669
Регистриран на: 18 Юли 2011, 22:21

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот valiart » 25 Окт 2011, 22:37

Да ве хора, ясно е, че ако между двама души няма тръпка,и не прелитат флуиди, няма как да стане номера. Това с шоколада е за отскок, за повече сила и издръжливост. Никой не е казал че ако изядеш един шоколад и ще се влюбиш и литнеш. Де да беше така. Сега се сещам за едни друг стимулант - алкохола. При някой не действа, но народа го е казал: "Пияна жена, весел креват" :lol:
Аватар
valiart
 
Мнения: 1138
Регистриран на: 18 Окт 2011, 12:24

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот kriskiss2001 » 26 Окт 2011, 08:52

valiart написа:Да ве хора, ясно е, че ако между двама души няма тръпка,и не прелитат флуиди, няма как да стане номера. Това с шоколада е за отскок, за повече сила и издръжливост. Никой не е казал че ако изядеш един шоколад и ще се влюбиш и литнеш. Де да беше така. Сега се сещам за едни друг стимулант - алкохола. При някой не действа, но народа го е казал: "Пияна жена, весел креват" :lol:

Шоколадът въобще не е за отскок, даже като съм гладен и уморен съм по-издръжлив и силен, колкото и невероятно да ти звучи
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта