Сексуалните стимуланти - природни и лекарствени продукти

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот max805 » 29 Окт 2011, 17:01

С жена ми редовно ползваме стимуланти,и мисля,че в това няма нищо лошо.За мене си взимам хапчета на билкова основа VitaGra или направо за двамата CUPIDRA разтварям го в определена течност и хоп готово-всичко е 6.Няма никви странични действия :) ;)
Sales manager sex shop
max805
 
Мнения: 5
Регистриран на: 29 Окт 2011, 16:58

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот mdammm » 29 Окт 2011, 20:07

С приятелката ми обичаме да експериментираме в секса и сме ползвали какво ли не : играчки, стимуланти, афродизиаци и т.н. Сред всичките кремчета, гелчета, хапченца, течности, прахчета и подобни най ни допаднаха 2 продукта, които и до сега си поръчваме онлайн от секс шоп и си ползваме. Значи едното са билкови таблетки за мъже, които правят, повярвайте ми каменна ерекция, наричат се Вита Гра (Vita Gra) , а другото е една разтворима секс напитка, която пък повишава либидото и на двама ни, нарича се CUPIDRA , а като комбинираме 2-те неща заедно, какво да ви кажа, както се казва, след нашия секс дори съседите палят цигара, хихихи ... Хубаво е , че напредваме и ние лека-полека, защото доста сме изостанали от др страни по отношение на сексуалните артикули и т.н. , а и хората тук са тооолкова консервативни, което е жалко :roll: .... Ние с моята дама си обичаме разнообразието и си го постигаме по възможно най-приятния начин :mrgreen:
mdammm
 
Мнения: 1
Регистриран на: 29 Окт 2011, 20:01

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот eli » 01 Ное 2011, 00:28

Значи едни от най-отблъскващите аромати, ще трябва да ни възбужда :), едва ли.
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот kriskiss2001 » 01 Ное 2011, 09:42

Аз не ползвам никакви хапчета и така е идеално всичко
kriskiss2001
 
Мнения: 409
Регистриран на: 18 Окт 2011, 13:01

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот Genoveva » 24 Дек 2011, 15:49

images (4).jpg
images (4).jpg (13.88 KiB) Прегледано 2139 пъти
Колкото полезни, толкова и вредни могат да бъдат афродизиаците!

Определени храни като шоколад, подправки и морски дарове имат свойството да повишават сексуалния апетит. Най- засегнати от повишената им консумация са нервната и сърдечносъдовата система, което може да попречи на нормалната работа на мозъка.

images (3).jpg
images (3).jpg (10.67 KiB) Прегледано 2139 пъти


Опасността нараства, ако ги приемате редовно и в големи количества. Феновете на лютите чушки и джинджифилът могат да увредят зрението и слуха си и да си предизвикат инсулт, сърдечен удар, нарушена памет и координация.

Така,че преди да посегнете към любовните храни внимателно се замислете!!
Genoveva
 
Мнения: 130
Регистриран на: 19 Окт 2011, 20:50

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот Hristo » 13 Яну 2012, 20:01

Здравейте !
"Стимуланти в секса"... нещо което мисля , че освен ако не си на възраст или нямаш някакви проблеми не е особено нужно :) Когато човек има знания , опит (на кратко "стаж" :mrgreen: ) и познава добре тялото на партньора си може да си направи едни незабравими спомени.
Но пък и от друга страна , защо да не се ползват и за разнообразие. Лично аз съм ползвал:
ДУРЕКС С ВИБРИРАЩ ПРЪСТЕН
ДУРЕКС ОВЛАЖНЯВАЩ ГЕЛ
РИГАНО ЛУБРИКАНТ + ВИБРИРАЩ ПРЪСТЕН
и мога да кажа , че са добри. Особено Риганото :)
Hristo
 
Мнения: 48
Регистриран на: 10 Яну 2012, 20:06

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот angel_k » 14 Яну 2012, 07:17

Моля ако повторя някой да ме извини ;)
Флуидите са в основата.
Шоколада отива бързо в мозъка доставя удоволствие за кратко и след това изчезва.
Човек достига най-добрите си постижения когато е влюбен :idea:
Чаша вино и шоколад могат да размразят обстановката като за начало :idea:
Не бих ползвал стимуланти дори те да са на билкова основа поне за сега. ;)
Самолета се вдига когато половинката ми е до мен а и не само ;)
И ако някой Ви каже ,че жените не се възбуждат от ХХХ филми не му вярвайте :idea:
Друг е въпроса , че някой жени се правят на монахини , но търсете други начини!
Не смятам ,че ако половинката Ви не иска да прави секс с Вас , с дадено хапче ще поиска , по-скоро не бих си правил подобен експеримет търсете проблема с разговор.Все пак думите са за да се говори а не да се сещаме от поглед:-)
Мъжете се възбуждаме бързо , на жените им трябва повече време(не винаги :) ) затова когато търсим секс нека не е от вратата "Жена ХХХ и лягам не съм гладен" ако се сещате за вица а да я предрасположим с милувка , целувка , думи и току виж станало , няма по-хубаво от естественото.
Колкото до стимулантите , сигурен съм ,че ако Ви дам една хапче и кажа ,че е най-мощния стимулант за момента и ще счупите леглото , но после като Ви кажа ,че хапчето е само захар и вода няма да ми повярвате:-)
Т.е. изчистете главата от лоши мисли и секса ще е невероятен , друг е въпроса ,че секса я чисти от негативни мисли , всичко е вързано. :)
Аватар
angel_k
 
Мнения: 10
Регистриран на: 10 Яну 2012, 20:23

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот Forman » 27 Яну 2012, 14:51

webfusion написа:КАМАГРА, не съм го ползвал лично но съм чувал от ДЯДО че много помага .........

Искам малко повече инфо за Камаграта, смятам да разнообразя събота и неделя.Купил съм си една опаковка, но има ли някакви подробности около ползването ? Колко време държи и да не да не мога да свърша след като я пия?
Аватар
Forman
 
Мнения: 199
Регистриран на: 16 Ное 2011, 09:46

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот Бай Атанас » 01 Фев 2012, 18:12

Я си ползвам и зиме, и лете мастичка. По-корав съм и от Робокоп :)
Аватар
Бай Атанас
 
Мнения: 23
Регистриран на: 01 Фев 2012, 18:02

Re: УЛТИМАТ ПЕРФОРМАНС ЪП- сексуален стимулант

Мнениеот eli » 26 Мар 2012, 15:57

Май, няма с какво да се похвалят или времето не им достига от много секс и екстаз :D
Аватар
eli
 
Мнения: 362
Регистриран на: 29 Мар 2011, 22:55

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта