Сексуалните стимуланти - природни и лекарствени продукти

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот todorov » 09 Яну 2013, 16:06

Някой може ли да каже нещо за doralife - билкова паста, как действа?
todorov
 
Мнения: 1
Регистриран на: 09 Яну 2013, 15:51

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот Doctora » 29 Сеп 2013, 10:53

Аз си ползвам добрите стари изпитани Бабини зъби (Трибулус, Трибестан), но си купувам от САЩ доста по-евтин продукт. Тук в БГ нещо яко ни цакат с цената на тази билка. Колкото и по-добър да е българският Трибестан, цената му е 24 -пъти по -голяма от Трибулус на NOW (като направиш сметка колко милиграма трибулус купуваш за тези пари). Едва ли има 24 пъти повече сапонини, пък и този който си купувам аз има стандартизирано 45% сапонини.
Doctora
 
Мнения: 19
Регистриран на: 10 Сеп 2013, 20:03

Природните сексуални стимуланти

Мнениеот ivoblinc » 23 Окт 2013, 12:32

Всеки ден, вървейки за работа, минавам покрай един сексшоп. От време на време се изкушавам и го посещавам. :oops:

Последният път, погледа ми попадна на сексуалните стимуланти. Нямам проблем, но ми стана интересно, дали мога да изпробвам нещо. На повечето стимуланти пишеше, че започват да действат след опредено време от началото на приема им, а аз искам нещо, което да опитам веднъж, за да разбера разликата (ако има).

Потърсих в интернет за природни сексуални стимуланти, които мисля, че биха имали бърз ефект, например всеизвестният черен шоколад. Открих и други!

Ще напиша природните стимуланти, които намерих, може пък да съм в помощ на някой закъсал, например:
корен от ЖенШен - оказа се, че подпомага мускулната активност, съответно и издръжливост.

Ако можете да откриете и билката Йохимбе (аз за пръв път я чувам), тя е позната още като „билката за секс” и много успешно повлиява импотентността.

Има билки, които влияят и на двата пола, но се приемат екстракти от тях.
Бихте ли пробвали да пуснете в чашката на любимата няколко капки от листа на Дамяна или Провестра? :roll: Споделете малко опит или трик, който ви е любим по отношение на природните стимуланти.
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Природни сексуални стимуланти

Мнениеот dejavu » 23 Окт 2013, 12:49

Това е ужасно подло, надявам се, че е шега! Иначе е забавно да се експериментира, но само с природни стимуланти, когато е със съгласието и на двамата! :) :)
dejavu
 
Мнения: 413
Регистриран на: 09 Окт 2013, 14:06

Re: Природните сексуални стимуланти

Мнениеот bojo_kolev » 28 Окт 2013, 14:10

Ха ха... това ще е забавно - пускаш бомбата и само наблюдаваш кога ще избухне! :)
bojo_kolev
 
Мнения: 283
Регистриран на: 01 Окт 2013, 12:35

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот ivoblinc » 31 Окт 2013, 15:06

Бай Атанас написа:Я си ползвам и зиме, и лете мастичка. По-корав съм и от Робокоп :)

Тука съм плътно зад тебе! Какво по-хубаво и ефикасно средство от това?!
ivoblinc
 
Мнения: 223
Регистриран на: 23 Окт 2013, 12:28

Re: Природните сексуални стимуланти

Мнениеот blogzdrave » 22 Дек 2013, 10:24

Йохимбе е африканска билка с репутация на естествен афродизиак. В химичния си състав съдържа йохимбин хидрохлорид, който се използва в лекарствата за лечение на еректилна дисфункция. Известен е и ефекта, който има за изграждане на мускулна маса при спортистите.

Въпреки че тази билка се препоръчва като естествена терапия за справянето с общото сексуално неразположение, към нея трябва да се подхожда с особено внимание. Високите дози могат да имат странични и ефекти.
Те могат да включват: замаяност, тревога, гадене, сериозно спадане на кръвното налягане, коремни болки и умора.
Аватар
blogzdrave
 
Мнения: 10
Регистриран на: 21 Дек 2013, 14:41

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот Dido0o » 24 Апр 2014, 16:14

Използвам желето SUPERAGRA и силно го препоръчвам на всеки мъж, който иска да се представи по-добре в леглото. Даже камаграта не дава такава добра ерекция и толкова много дълъг да прави секса. Уникално, какво ли не съм ползвал,ама това е моят продукт, а може би и вашият :)
Dido0o
 
Мнения: 3
Регистриран на: 24 Апр 2014, 16:08

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот M.Tasheva » 25 Апр 2014, 11:20

Dido0o написа:Използвам желето SUPERAGRA и силно го препоръчвам на всеки мъж, който иска да се представи по-добре в леглото. Даже камаграта не дава такава добра ерекция и толкова много дълъг да прави секса. Уникално, какво ли не съм ползвал,ама това е моят продукт, а може би и вашият :)

Не е редно, по мое мнение, да се лекува симптома, а първопричината, като в повечето случаи тя се намира в главата, така че е най-добре да поговорите с някого, ако не с половинката, то с психоаналитик, например :!:
M.Tasheva
 
Мнения: 393
Регистриран на: 21 Окт 2013, 13:55

Re: Природните сексуални стимуланти

Мнениеот Mitio » 30 Ное 2014, 16:15

Здравейте, началото на 2013-та година се разболях много тежко от Енцефаломиелит (възпаление на главен и гръбначен мозък) имах и още имам проблеми с уринирането, вече понамаляха. Вече имам сексуални контакти отново, но нямам здрава и продължителна ерекция, подходящо ли е да приемам Йохимбе, или тъй като моят проблем е неврологичен не е подходящо?
Mitio
 
Мнения: 1
Регистриран на: 30 Ное 2014, 16:12

ПредишнаСледваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта

cron