Сексуалните стимуланти - природни и лекарствени продукти

Пълна свобода за силния пол - всички теми, които вълнуват истинския мъж, без табута и критични женски коментари.

Сексуалните стимуланти - природни и лекарствени продукти

Мнениеот FramarAdmin2 » 25 Мар 2011, 11:33

Афродизиаците/сексуалните стимуланти могат да бъдат класифицирани в две основни групи: (1) психофизиологични (визуални, тактилни, обонятелни, слухови) и (2) вътрешни (произлизащи от храна, алкохолни напитки, лекарства, любовни отвари, медицински препарати).

Въпреки дългогодишния литературен и популярен интерес към вътрешните афродизиаци, почти не са правени научни изследвания за тях. Научните изследвания са ограничени до случайни тестове на лекарства или хормони за лечение на мъжка импотентност. Повечето писания по темата са малко повече от ненаучни компилации от традиционен или фолклорен материал. От различните храни, на които традиционно се приписва силата на афродизиак, рибата, зеленчуците и подправките са били най-популярни през цялата история. В нито една от тези храни обаче не са идентифицирани химични агенти, които биха могли да предизвикат директна физиологична реакция върху пикочно-половия тракт, и трябва да се заключи, че репутацията на различни предполагаемо еротични храни се основава не на факти, а на фолклор.

Предполага се, че универсалното приписване от страна на човека на ефекти върху либидото на определени храни произхожда от древното вярване в терапевтичната ефикасност - ако даден обект прилича на гениталиите, той притежава, така се смяташе, сексуални сили. Така легендарните афродизиачни сили на корена от женшен и стрития на прах рог от носорог получават своята репутация.
Използвате ли стимуланти в секса? Хранителни добавки или лекарства? Да споделим мнение...
Администратор на forum.framar.bg
Аватар
FramarAdmin2
 
Мнения: 245
Регистриран на: 18 Мар 2011, 11:17

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот Ivaylo » 25 Мар 2011, 13:06

Все още не ми се налага, но все още дълги години се надявам да разчитам на женската красота и желанието им да я споделят с мен. :)
Но нека и колегите да споделят!
Аватар
Ivaylo
 
Мнения: 349
Регистриран на: 14 Мар 2011, 22:21
Местоположение: в нищото

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот FramarMedia » 27 Мар 2011, 17:38

Пресилена ли е славата на мастиката? Не пия мастика и не мога да преценя, но май е пресилена...
Аватар
FramarMedia
Модератор
 
Мнения: 427
Регистриран на: 26 Мар 2011, 10:39

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот webfusion » 31 Мар 2011, 17:18

КАМАГРА, не съм го ползвал лично но съм чувал от ДЯДО че много помага .........
Извинявам се предварително за това което ще напиша.
webfusion
 
Мнения: 15
Регистриран на: 19 Мар 2011, 12:30

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот bisertaskov » 31 Мар 2011, 22:43

webfusion написа:КАМАГРА, не съм го ползвал лично но съм чувал от ДЯДО че много помага .........

Брей дядо ти много начетен браво,не е срамно да си признаеш ако ги ползваш :mrgreen:
Дръж главата си ниско наведена (скромност), очите да гледат високо (амбиция), устата затворена (спокойствие); изгради себе си върху синовно уважение и помагай на другите.
bisertaskov
 
Мнения: 588
Регистриран на: 23 Мар 2011, 10:22

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот southern_sun » 10 Май 2011, 14:45

А вярвате ли, че има Възбуждаща пица?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот HealthyBoy » 10 Май 2011, 22:45

southernsun написа:А вярвате ли, че има Възбуждаща пица?

Не особено честно казано :D по темата надявам се че такива продукти няма да ми се налагат близките 30на години.
HealthyBoy
 
Мнения: 69
Регистриран на: 15 Апр 2011, 14:45

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот southern_sun » 11 Май 2011, 14:50

HealthyBoy написа:
southernsun написа:А вярвате ли, че има Възбуждаща пица?

Не особено честно казано :D по темата надявам се че такива продукти няма да ми се налагат близките 30на години.

Никъде не пише, че пицата е за мъже обаче :lol: няма ли да ти е интересно да поканиш някоя дама на пицария ?
southern_sun
 
Мнения: 1182
Регистриран на: 31 Мар 2011, 21:36

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот HealthyBoy » 13 Май 2011, 08:29

southernsun написа:
HealthyBoy написа:
southernsun написа:А вярвате ли, че има Възбуждаща пица?

Не особено честно казано :D по темата надявам се че такива продукти няма да ми се налагат близките 30на години.

Никъде не пише, че пицата е за мъже обаче :lol: няма ли да ти е интересно да поканиш някоя дама на пицария ?

Пак не звучи много романтично според мен ама пък не мога да ти кажа, по-скоро зависи от дамата, ако съм я опзнал ще знам къде да я водя :)
HealthyBoy
 
Мнения: 69
Регистриран на: 15 Апр 2011, 14:45

Re: Стимуланти в секса

Мнениеот The_The_Ramone » 14 Май 2011, 20:29

HealthyBoy написа:Пак не звучи много романтично според мен ама пък не мога да ти кажа, по-скоро зависи от дамата, ако съм я опзнал ще знам къде да я водя :)

Пицария...ще преядете, а после сексът няма да спори...По-добре на зала, тя да е уморена и да я тегли към леглото.:)
The Game Will Never Be The Same
Аватар
The_The_Ramone
 
Мнения: 236
Регистриран на: 09 Апр 2011, 10:00
Местоположение: Вътрешна Монголия

Следваща

Назад към Зона за мъже

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта