Действат ли ви положително разказите на известните за раждането?

Искамe бебе - бременност, моментът на раждането, майчинство, проблемно забременяване и ин витро, осиновяване и приемна грижа

Действат ли ви положително разказите на известните за раждането?

Мнениеот Elica » 05 Сеп 2018, 10:24

В последно време покрай социалните мрежи, известните личности имат пряка връзка със своите фенове и разказват повече за бременността си, ражданията, усложненията и изобщо... показват се като хора. Докато преди всичко беше някаква незнайна магия, от която звездата излизаше все още толкова красива, само че в допълнение с бебе.
Сега споределят част от майчинствтоот и труднсотите, които срещат, такива, каквито и обикновените жени срещат, докато се грижат за децата си.
Кажете сега, това вдъхновява ли ви и дава ли ви спокойствието, че не само при вас положението е трудно и един вид, да ви вдъхва кураж?
Аватар
Elica
 
Мнения: 1721
Регистриран на: 26 Ное 2014, 09:37

Re: Действат ли ви положително разказите на известните за раждането?

Мнениеот annamaria » 05 Сеп 2018, 14:30

Поздравления за темичката. Звучи интересно. Според мен действат положително подобни изказвания на известни личности, които да споделят къде и при кого са родили, как е минало раждането стига да не се прехласват и да не парадират с положението си. Просто едно земно изказване от рода на родих при еди кой си лекар или еди коя си болница са достатъчни, за да се затвърди мнението на отсрещната страна.
annamaria
 
Мнения: 3396
Регистриран на: 09 Фев 2015, 17:09

Re: Действат ли ви положително разказите на известните за раждането?

Мнениеот Malina » 05 Сеп 2018, 16:20

Да, приветствам го. Вече известните дигат малко завесата на личния си живот и се показват като нормални хора, като всички останали като нас.
Вижте една Серина Уилямс, която имаше много тежко раждане и разказа за него, за усложненията, които е имала.
И не само, някои показват стриите си, а иначе ни се представят като супер жени, които не променят живота си изобщо след раждането.
Не искам просто да живея - искам първо да обичам, а между другото да живея!
Аватар
Malina
 
Мнения: 2309
Регистриран на: 02 Дек 2014, 10:33

Re: Действат ли ви положително разказите на известните за раждането?

Мнениеот Pipilota » 05 Сеп 2018, 18:22

харесва ми, че сега разговарят и споделят за живота си като майки. А и сякаш съвременните звезди отделят време да бъдат истински майки на децата си, или поне това демонстрират, което, дори и лъжа да е , пак е някак си надъхващо.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Действат ли ви положително разказите на известните за раждането?

Мнениеот Theresa » 09 Сеп 2018, 12:25

Чета ги с интерес, но техните възможности да си платят за отношение и качествен лекар не са моите. С което приликата свършва.
Theresa
 
Мнения: 96
Регистриран на: 22 Юли 2018, 20:59

Re: Действат ли ви положително разказите на известните за раждането?

Мнениеот Pipilota » 10 Сеп 2018, 12:36

Theresa написа:Чета ги с интерес, но техните възможности да си платят за отношение и качествен лекар не са моите. С което приликата свършва.

Малко е така, но виж аз не се интересувам от това коя къде е родила, защото това не е по моя джоб. но ми става мило, като видя примерно заедно по детски площадки и т.н. надявам се всичко да не е само за камерата.
kukuvicac
Аватар
Pipilota
 
Мнения: 4258
Регистриран на: 14 Ное 2014, 12:41

Re: Действат ли ви положително разказите на известните за раждането?

Мнениеот Tinki » 13 Сеп 2018, 12:41

И на мен ми допада да чета подобни истории. Все пак и известните са хора и желанието им да споделят къде и как са родили не е никак лошо. Напротив създава приятелска атмосфера и все пак бъдещи майки биха могли да се доверят в избора им, още повече, че известните също търсят добрите лекари и болници. Предлагам да изровим опитът на известните, да видим кой къде е родил.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Re: Действат ли ви положително разказите на известните за раждането?

Мнениеот Буба Мара » 13 Сеп 2018, 15:27

На мен тези истории ми се струват твърде напудрени, но според мен имат положително въздействие, особено, когато завършват щастливо. Но дори на известните им се случват спонтанни аборти и мъртвородени деца... те дали действат положително :roll:
Аватар
Буба Мара
 
Мнения: 305
Регистриран на: 22 Фев 2018, 15:47

Re: Действат ли ви положително разказите на известните за раждането?

Мнениеот ivan.stoqnov » 13 Сеп 2018, 17:34

Не зная, дали съм прав, но мисля, че тия истории по-скоро биха депресирали една обикновена жена, която е родила току-що своето отроче и си е сложила към 20 тина килца отгоре. И разказите на току-що родилите звезди, които излизат на първото си интервю след раждането като излезли от модно списание. Аз много останах учиден от повята на Кейт Мидълтън броени дни след раждането наперена, сякаш не е раждала тя. А няма да ви казвам как изглеждаше моята жена, като бита с мокър парцал :roll: Че така де, аз ако бях жена по-скоро бих се депрсирала от тази ситуация.
ivan.stoqnov
 
Мнения: 361
Регистриран на: 29 Юни 2018, 11:46

Re: Действат ли ви положително разказите на известните за раждането?

Мнениеот Tinki » 14 Сеп 2018, 14:28

Защо да депресират тези истории? Напротив аз пък ще ви кажа че една Десислава( говоря за фолкдивата) си роди в Тина Киркова като стой та гледай. За нейния колега Коцето знам че е раждала жена му в Свети Лазар. Нали се сещате, че и двете са били с избор на екип, просто едната е предпочела даден лекар, другата друг.
Tinki
 
Мнения: 602
Регистриран на: 15 Яну 2015, 11:39

Следваща

Назад към Бременност, раждане и майчинство

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 2 госта