Какво ползвате за да защитите ръцете в студените дни?

За малките тайни на голямото самочувствие - дайте своето мнение за козметичните продукти.

Re: Какво ползвате за да защитите ръцете в студените дни?

Мнениеот nikita » 11 Юли 2012, 15:11

Момичета, вие единствено зимата ли подхранвате кожата на ръцете си? Аз нося крем за ръце дори и в дамската си чанта :roll: Вкъщи имам кутия глицеринов крем на GLYZOLID, а в чантата си нося тубичката. За мен глицериновите кремове са най-добри, а специално този е с много високо съдържание на глицерин и много добре подхранва кожата на ръцете.

Glysolid_handcreme.jpg
Glysolid_handcreme.jpg (41.7 KiB) Прегледано 664 пъти
nikita
 
Мнения: 66
Регистриран на: 30 Мар 2012, 16:46

Re: Какво ползвате за да защитите ръцете в студените дни?

Мнениеот the princess » 20 Окт 2012, 17:43

Понеже имам студова алергия през зимата без крем на излизам никъде, последно ползвах на Гарние с мед и глицерин, страшно съм доволна от него. Препоръчвам го! Ако все още не сте се замислили за студените дни, сега е момента да се запасите с читав крем.
the princess
 
Мнения: 117
Регистриран на: 13 Мар 2012, 10:30

Re: Какво ползвате за да защитите ръцете в студените дни?

Мнениеот beautymaniac » 22 Окт 2012, 14:45

Аз ползвам Липикар Ксеранд на Ла Рош Позе постоянно, не само през зимата. Кожата на ръцете ми е много суха, а през зимата се напуква. И аз имам студова алергия и направо е нещо ужасно през зимата...Доволна от този крем и го препоръчвам. :)
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Какво ползвате за да защитите ръцете в студените дни?

Мнениеот ema_stef » 24 Окт 2012, 19:01

beautymaniac написа:Аз ползвам Липикар Ксеранд на Ла Рош Позе постоянно, не само през зимата. Кожата на ръцете ми е много суха, а през зимата се напуква. И аз имам студова алергия и направо е нещо ужасно през зимата...Доволна от този крем и го препоръчвам. :)


Чувала съм добри отзиви за тази марка Ла Рош Позе, френска е нали някой друг крем не само за ръце ами да речем за лице или очи да си ползвала, който да ми препоръчаш. :D
ema_stef
 
Мнения: 16
Регистриран на: 23 Окт 2012, 18:19

Re: Какво ползвате за да защитите ръцете в студените дни?

Мнениеот beautymaniac » 26 Окт 2012, 14:47

ema_stef написа:
beautymaniac написа:Аз ползвам Липикар Ксеранд на Ла Рош Позе постоянно, не само през зимата. Кожата на ръцете ми е много суха, а през зимата се напуква. И аз имам студова алергия и направо е нещо ужасно през зимата...Доволна от този крем и го препоръчвам. :)


Чувала съм добри отзиви за тази марка Ла Рош Позе, френска е нали някой друг крем не само за ръце ами да речем за лице или очи да си ползвала, който да ми препоръчаш. :D

Да, марката е френска и аз наистина съм впечатлена от продуктите им. Бих ти препоръчала този техен крем за очи Hydraphase Intense Eyes. Прави чудеса с околоочната зона :D
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Какво ползвате за да защитите ръцете в студените дни?

Мнениеот ema_stef » 13 Ное 2012, 19:05

beautymaniac написа:
ema_stef написа:
beautymaniac написа:Аз ползвам Липикар Ксеранд на Ла Рош Позе постоянно, не само през зимата. Кожата на ръцете ми е много суха, а през зимата се напуква. И аз имам студова алергия и направо е нещо ужасно през зимата...Доволна от този крем и го препоръчвам. :)


Чувала съм добри отзиви за тази марка Ла Рош Позе, френска е нали някой друг крем не само за ръце ами да речем за лице или очи да си ползвала, който да ми препоръчаш. :D

Да, марката е френска и аз наистина съм впечатлена от продуктите им. Бих ти препоръчала този техен крем за очи Hydraphase Intense Eyes. Прави чудеса с околоочната зона :D


Ти къде намираш тази марка Ла Рош Позе, аз я видях само в мола в магазин за декоративна козметика ама ми се стори доста скъпа :D някакви други идеики за по-добри цени
ema_stef
 
Мнения: 16
Регистриран на: 23 Окт 2012, 18:19

Re: Какво ползвате за да защитите ръцете в студените дни?

Мнениеот beautymaniac » 14 Ное 2012, 13:20

Аз си я поръчвам от ягодката http://bg.strawberrynet.com, тъй като понякога не откривам всичко, което ми е необходимо в магазините или пък цените са много високи. От този сайт доставката е безплатна за всички поръчки с изключение на поръчките само от парфюми. Но ако си поръчаш към такава поръчка с парфюм продукт с грижа за кожата, косата или грим и става безплатна :D Дано съм ти помогнала :D
beautymaniac
 
Мнения: 173
Регистриран на: 22 Окт 2012, 14:35

Re: Какво ползвате за да защитите ръцете в студените дни?

Мнениеот S_Milenska » 18 Ное 2014, 17:25

аз използвам един детски крем за лице с невен, да, може да го ползвам за ръцете, но хидратира много добре :)
Аватар
S_Milenska
 
Мнения: 2136
Регистриран на: 18 Ное 2014, 13:46

Re: Какво ползвате за да защитите ръцете в студените дни?

Мнениеот YoLindi » 06 Окт 2016, 13:23

Аз ако не си мажа ръцете всеки ден, когато стане студено, ръцете мистават едни побелели, сухи и болезнени. Случвало ми се е даже да се сцепи кожата. Затова без крем за ръце никъде не ходя. Ползвам или този с лайка на Атрикс, или един френски, Липикард, който е малко по-медицински.
YoLindi
 
Мнения: 447
Регистриран на: 02 Окт 2013, 12:28

Re: Какво ползвате за да защитите ръцете в студените дни?

Мнениеот rabotnata pchela » 06 Окт 2016, 16:00

Мажа се с какаово или кокосово масло! :) Миришат много добре, омазняват и възстановяват кожата.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

ПредишнаСледваща

Назад към Козметика

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта