Как да огранича консумацията на сладко?

Супер храни, здравословно пазаруване, качествени и полезни продукти, начин на хранене

Re: Как да огранича консумацията на сладко?

Мнениеот Dalia » 30 Ное 2018, 21:45

Ау, каква интересна темичка... Сладко върху сладко и шоколодов шоколад пъленннн с шоколод. Просто е някакъв ад. И аз в последно време се усещам как все сладко ми е в ума и в ръцете. Ама жени сме явно е от пустите му и хормони туй нещо, защото съм забелязала, че седмица преди онези дни мога цял ден вафли да ям и пак за вафли да мисля. Не е до глад в истинския смисъл на думата, а е глад за сладко. Скоро четох за една добавка, която подтискала тоя глад, нещо хром еди какво си и доста се бях замислила да си я взема. Някой от вас пил ли е нещо и имали въобще ефект или само пари на вятъра? Моята приятелка мина на режима на Ананас Узунов и тя твърди че не й се яде сладко, но аз обожавам плодове, което пак си е вид захар, а не обичам месо и съм обречена на захарна зависимост
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Re: Как да огранича консумацията на сладко?

Мнениеот София » 05 Дек 2018, 11:29

Аз си помагам като хапвам черен шоколад, макар че и с него съм склонна да прекалявам, за жалост :(
София
 
Мнения: 111
Регистриран на: 05 Дек 2018, 11:16

Re: Как да огранича консумацията на сладко?

Мнениеот Stefany_Nik » 17 Дек 2018, 15:57

Аз си правя тахан с мед. И тъй като наистина не мога без сладко, си взимам по една лъжица, когато полудея вече. Поне знам че е нещо полезно, дори и да не е нискокалорично.
Stefany_Nik
 
Мнения: 97
Регистриран на: 12 Ное 2018, 12:35

Re: Как да огранича консумацията на сладко?

Мнениеот Миленита » 20 Дек 2018, 15:48

Аз или ям, или не ям въобще. Тоест, ако ще го спирам, го спирам на 100%. С малко не мога, изкушавам се.
Миленита
 
Мнения: 100
Регистриран на: 13 Ное 2018, 13:21

Re: Как да огранича консумацията на сладко?

Мнениеот Dalia » 03 Яну 2019, 17:05

Да ви кажа сега моята тайна, с която май овадях неистовия си глад за сладко тия дни. Че като наближат ония лунарните дни направо откачам, чак вия за нещо сладичко, но от миналия месец започнах да си купувам слънчоглед и да си го хапвам когато ми се яде сладко, то като пристрастена съм значи, като при пушачите заместват цигарите с нещо друго, е и аз така. Ама да ви кажа има ефект, не съм си и помислила за вафличка или за шоколадче, а преди уффффффффф не ми се и помисля. Не знам сега кое е по-вредно една вафла или 1 пакет семки, но от 1 месец съм чиста без захар :lol: да видим до кога ще издържа, така :oops:
Dalia
 
Мнения: 557
Регистриран на: 12 Фев 2013, 17:10

Предишна

Назад към Здравословно хранене

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта