Господари на ефира - голямата издънка на Димитър Върбанов - колко лъжа има в новините и колко новина в лъжите

Бизнес, политика, шоубизнес, забава или всичко от света около нас.....по дати

Re: Господари на ефира - голямата издънка на Димитър Върбанов - колко лъжа има в новините и колко новина в лъжите

Мнениеот john2 » 05 Окт 2018, 11:50

kauda написа:А от Господарите не го ли уволниха, най-правилно ми се струва! Цялата ситуация беше абсурдна, гледах видеото от камерите, направо беше смешно, как лежи и вече се прави, че му е толкова лошо, че се и клати, като идват полицаите. Много грозно беше. Тоя не заслужава изобщо да остава в медийното пространство, но на българина му дай простотия, разбира се, и сега нае се учудвам, дории я някоя кабеларка тоя да си направи собствено предаване.


Идеята е била ако мине номера мине пък ако не ще си измием ръцете с отстраняването на репортера.
Преди време попаднах в нета на някакъв репортаж по нова как геймърите били наркомани и др подобни простотии говереха в него. Всички бяха много възмутени но нямаше златин скунксове за екипа заснел този репортаж. Тогава вместо да говорят такива глупости можеше да говорят за електронните спортове.
Бг медиите говорят често лъжи и простотии.
john2
 
Мнения: 4
Регистриран на: 05 Окт 2018, 11:32

Re: Господари на ефира - голямата издънка на Димитър Върбанов - колко лъжа има в новините и колко новина в лъжите

Мнениеот john2 » 05 Окт 2018, 11:58

rabotnata pchela написа:Като знаем българите колко прощаваме всичко, дори и всичките им истории да са измислени, българите са се впечатлили и ги приемат като възможност да стигнат до по-голяма гласност, защото и доста хора са потърсили помощ точно от господарите. :roll:
Не вярвам, заради случилото се, да останат разочаровани зрителите в дългосрочен план.


Господарите се занимават с дребни риби.
Отделно и водещите им са трагични.
Хората им вярват понеже бг институциите бездейства на 100 процента. С една дума ако са ти откраднали златото от дома ще го пишат че е от неизвестен извършител освен ако не си платиш за разследването.
john2
 
Мнения: 4
Регистриран на: 05 Окт 2018, 11:32

Re: Господари на ефира - голямата издънка на Димитър Върбанов - колко лъжа има в новините и колко новина в лъжите

Мнениеот john2 » 05 Окт 2018, 12:01

Stark написа:То в случая, дали е уволнен или освободен, май няма голямо значение, след като вече си остава без работен и се прочу по този грозен начин. Не ми хареса изобщо как Рачков се подиграва с колегата си и малко се направиха на ни лук яли, ни лук мирисали, а трябваше и самото предаване да понесе някакви последствия, а не златен скункс и правене, че те са невинни, а грешката е само и единствено на Димитър Върбанов.


На мен ми е писнало от неталантливи бг комици от сорта на Рачков.
Виждал съм на живо Върбанов и изглежда светестен човек.
john2
 
Мнения: 4
Регистриран на: 05 Окт 2018, 11:32

Re: Господари на ефира - голямата издънка на Димитър Върбанов - колко лъжа има в новините и колко новина в лъжите

Мнениеот krasi_more » 05 Окт 2018, 12:09

Не мога да оспоря, че медиите ни са манипулирани. В случая с Върбанов, хората намериха начин да се измъкнат, ако нямаше тея камери отстрани и после да се разкажеше истината, никой нямаше да вярва, ащеше да се приказва, че горкия е пребит.
krasi_more
 
Мнения: 115
Регистриран на: 14 Мар 2017, 16:55

Re: Господари на ефира - голямата издънка на Димитър Върбанов - колко лъжа има в новините и колко новина в лъжите

Мнениеот Петя Георгиева » 31 Окт 2018, 10:25

Много бях разочарована като разбрах. Мислех си че поне в това предаване са професионалисти и ще бъдат винаги честни със зрителите. Но по-скрито от човека няма.
Аватар
Петя Георгиева
 
Мнения: 168
Регистриран на: 31 Окт 2018, 09:45

Re: Господари на ефира - голямата издънка на Димитър Върбанов - колко лъжа има в новините и колко новина в лъжите

Мнениеот Алиса_В » 06 Ное 2018, 17:18

Някак след тоя гаф с репортера не мога да се накефя на предаването. Не случайно име се гради дълго, пък лесно се петни. Въпреки че нищо чудно преди да си е бил съвестен репортер, но в един момент медийните му изяви да са го променили и да си е повярвал твърде много. :scratchheadblue:
Алиса_В
 
Мнения: 125
Регистриран на: 29 Окт 2018, 14:49

Re: Господари на ефира - голямата издънка на Димитър Върбанов - колко лъжа има в новините и колко новина в лъжите

Мнениеот blaze » 22 Ное 2018, 11:10

За жалост, да си журналист не е за всеки. Тези, които се самозабравят, определено не са родени за тази работа. Славата изиграва лоша шега само на комплексирани и посредствени хора. Такива като станат журналисти е направо трагично.
blaze
 
Мнения: 151
Регистриран на: 01 Ное 2018, 10:28

Предишна

Назад към Медиен календар

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 0 госта