Пешеходната ни пътека изчезна след ремонт на улицата, към кого да се обърна за маркировката?

Вашите права, социална политика и законодателство. Никой от нас не е безгласна буква.

Пешеходната ни пътека изчезна след ремонт на улицата, към кого да се обърна за маркировката?

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 15 Окт 2018, 18:18

Живея в Стара Загора, а наскоро ремонтираха улицата ни. Много съм доволен, но изчезна маркировката на пешеходната пътека. От почти месец чакам някой да я направи, но явно са ни забравили. Към кого да се обърна за така "забравена" маркировка?!
По улицата минават много деца, не се знае какво ще стане, ако някой от шофьорите прояви небрежност.
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Пешеходната ни пътека изчезна след ремонт на улицата, към кого да се обърна за маркировката?

Мнениеот rabotnata pchela » 15 Окт 2018, 18:48

Обади се на горещия телефон на общината, много са отзивчиви. 0800 157 37
Звъняла съм зимата за непочистен тротоар до училището на сина ми, реагираха в рамките на ден, вярвам, че като напомниш, този проблем ще се реши бързо.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53

Re: Пешеходната ни пътека изчезна след ремонт на улицата, към кого да се обърна за маркировката?

Мнениеот Пенчо Кубадинский » 15 Окт 2018, 19:14

Благодаря ти и аз имам същите впечатления, чудесни са!
Пенчо Кубадинский
 
Мнения: 109
Регистриран на: 02 Мар 2018, 10:06

Re: Пешеходната ни пътека изчезна след ремонт на улицата, към кого да се обърна за маркировката?

Мнениеот Ваня Стойчева » 16 Окт 2018, 10:43

Аз съм много недоволна от нашата е-община, добре, че при вас положението е по-добро и реагират.
Аватар
Ваня Стойчева
 
Мнения: 2023
Регистриран на: 16 Дек 2014, 11:24


Назад към Социални дейности

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта