Рожден ден на по-голямо дете (над 7-8 години) – има ли къде в Стара Загора да се разчупи класическото празнуване в детски кът?

Как възпитаваме детето си, грижи за физическото и душевното му развитие, съвети

Рожден ден на по-голямо дете (над 7-8 години) – има ли къде в Стара Загора да се разчупи класическото празнуване в детски кът?

Мнениеот IvanovA_Stef » 24 Окт 2018, 15:03

Като беше малка дъщеря ми, беше лесно. Сега вече самата тя се колебае дали иска в детски кът, а предвид факта че е родена през зимата, вариантите не са много. Не съм привърженик на дискотеки още от тази възраст, а навън няма как.
Веднъж бяхме организирали да дойде фокусник на партито, но това пак беше част от празненство в детски кът.
В ресторант не ни устройва, защото рожденият ден е на детето все пак и държим да е весело за нея самата. Да се нахраним можем и вкъщи, така да се каже ;)
Ще се радвам да дадете идеи. :thankyouyellow:
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Re: Рожден ден на по-голямо дете (над 7-8 години) – има ли къде в Стара Загора да се разчупи класическото празнуване в детски кът?

Мнениеот rabotnata pchela » 24 Окт 2018, 17:58

Стана популярно да се празнува по различни зали, сега знам една, която се дава под наем за около 100 лв и осигуряват танци, игри за 3-4 часа, което е направо супер! :) Но в тази възраст ако не иска детски кът може да пробвате нещо като кино и игрите в мола. Момичетата особено растат по-бързо и за тях е по-трудно да се избере, но пък би им харесала детска дискотека :)
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53


Re: Рожден ден на по-голямо дете (над 7-8 години) – има ли къде в Стара Загора да се разчупи класическото празнуване в детски кът?

Мнениеот IvanovA_Stef » 25 Окт 2018, 09:25

rabotnata pchela написа:Стана популярно да се празнува по различни зали, сега знам една, която се дава под наем за около 100 лв и осигуряват танци, игри за 3-4 часа, което е направо супер! :) Но в тази възраст ако не иска детски кът може да пробвате нещо като кино и игрите в мола. Момичетата особено растат по-бързо и за тях е по-трудно да се избере, но пък би им харесала детска дискотека :)


За детските дискотеки още не мога да се пречупя. В Стара Загора не са много вариантите за такива. Знам че в Ил Мондо се организират, но пък моя позната беше много разочарована. Бяха поръчали и сервирали по-малко храна, съответно за част от гостите е трябвало да поръчват допълнително кетъринг. Доставката е закъсняла и така...
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Re: Рожден ден на по-голямо дете (над 7-8 години) – има ли къде в Стара Загора да се разчупи класическото празнуване в детски кът?

Мнениеот kalinka-kuku » 25 Окт 2018, 09:26

Винаги е възможно да се случи нещо непредвидено, но това не означава, че на вашия празник ще е така. А вариант за парти вкъщи, едно време празнувахме по домовете си, сега много малко деца си правят празника у тях.
Аватар
kalinka-kuku
 
Мнения: 1189
Регистриран на: 20 Мар 2015, 15:25

Re: Рожден ден на по-голямо дете (над 7-8 години) – има ли къде в Стара Загора да се разчупи класическото празнуване в детски кът?

Мнениеот IvanovA_Stef » 25 Окт 2018, 09:31

kikimoraa написа:Предложете й сама да организира рождения си ден :)


Това е идея :) Децата са в пъти по-креативни, може да измъдри нещо интересно. По принцип и вкъщи може да събере приятелчета, стига да успеем да се организираме откъм украса и храна.
IvanovA_Stef
 
Мнения: 158
Регистриран на: 24 Окт 2018, 15:00

Re: Рожден ден на по-голямо дете (над 7-8 години) – има ли къде в Стара Загора да се разчупи класическото празнуване в детски кът?

Мнениеот Дороти » 25 Окт 2018, 10:23

Като си представя каква подготовка ще трябва, ако празнува у дома, ми настръхва косата. :D
А после и чистенетооо. Наречете ме мързелива, ама бих заложила на празнуване извън къщи - в някоя зала с аниматор и кетъринг.
Дороти
 
Мнения: 150
Регистриран на: 25 Окт 2018, 10:10

Re: Рожден ден на по-голямо дете (над 7-8 години) – има ли къде в Стара Загора да се разчупи класическото празнуване в детски кът?

Мнениеот rabotnata pchela » 25 Окт 2018, 10:32

Празнували сме вкъщи, имаше надути към 50 балона, покриваха цялата стена, бях наела аниматори (адже имаше оферта от Грабо), условие е да имате достатъчно играчки, с които децата да се забавляват, все още са малки.
У нас вече такива няма и празнуването на рожден ден у дома отпада, поне до момента, в който не почнат купоните да минават в музика и танци. Имайте предвид, че има и голям риск някои от играчките да бъдат счупени. :roll: Затова тези, които са най-ценни ги отделете :mrgreen:
Вкъщи беше един от най-хубавите му рождени дни, спокойно играха и децата и родителите се забавлявахме, докато ги наглеждахме, но е истина, че напрежението е малко по-голямо.
Имаме съседи, които празнуват само у дома, организират родителите игри и ръководят партито и това става въпрос за малък апартамент и много момчета на гости.
Аватар
rabotnata pchela
 
Мнения: 4772
Регистриран на: 24 Ное 2014, 11:53


Назад към Възпитание, грижа и съвети

Кой е на линия

Потребители разглеждащи този форум: 0 регистрирани и 1 госта